LVIV.COM

Додатки, які допоможуть менше смітити та краще сортувати відходи

Додатки, які допоможуть менше смітити та краще сортувати відходи

Є додатки як і для сортування, так і для правильного зберігання продуктів. Добірку уклало Міністерство освіти та науки України.


ТОП-4 додатки, щоб бути більше еко

  • You plan, your planet – це додаток, який покаже твій вплив на навколишнє середовище. Він дасть поради, як тобі зробити свій побут екологічнішим – наприклад, як менше витрачати води чи правильно зберігати їжу. Має поділ на 4 сектори: речі, їжа, вода та енергія. Програма пропонує пройти тести на розуміння того, скільки ресурсів ми витрачаємо.
  • Love Food Hate Waste – додаток розповість, як правильно зберігати їжу, щоб якомога менше викидати у смітник. Дає поради, що робити із залишками продуктів та як правильно впорядкувати холодильник.
  • GoodGuide – з допомогою цього додатку ти зможеш отримати інформацію про склад та сертифікацію продукту. Треба тільки написати його назву або просканувати. Ще сайт повідомить, чи тестували продукт на тваринах та чи існують альтернативи на ринку.
  • Сортуй – це український додаток, який вчить сортувати сміття. Додаток допомагає визначити тип сировини, дізнатися, як сортувати окремі типи сміття, а головне – знайти найближчу сортувальну станцію. Поки що застосунок буде корисний здебільшого жителям Києва, Львова, Харкова, Миколаєва, Херсона та кількох інших міст, але користувачам з будь-якого куточка України точно стануть у нагоді універсальні правила сортування.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають