LVIV.COM

До 2070 року у Facebook буде більше “мертвих” профілів, ніж “живих”

До 2070 року у Facebook буде більше мертвих профілів, ніж живих

На думку науковців Оксфордського університету, через 50 років кількість “мертвих” профілів у Facebook у 1,4 млрд разів перевищить кількість “живих”.


Вчені проаналізували динаміку накопичення “мертвих” акаунтів, дані прогнозованих смертності та щільності населення і поточну кількість користувачів Facebook для кожної вікової групи та країни, пише sage.journals.

Якщо соцмережа продовжить розвиватися у такому темпі, як зараз, до кінця століття у ній нараховуватиметься 4,9 млрд “мертвих” акаунтів. Втім, на думку науковців, дані цих користувачів стануть глобальною цифровою спадщиною.

“Ніколи в історії не було зібрано такого величезного архіву поведінки та культури людини в одному місці. Важливо переконатися, що майбутні покоління можуть використовувати нашу цифрову спадщину для розуміння своєї історії”, – розповів співавтор дослідження Девід Уотсон.

Однак, вчені також стурбовані тим, що великі обсяги даних, накопичені користувачами, використовуються в комерційних цілях. На їхню думку, це може обмежити доступ майбутніх поколінь до історичних даних.

Фото: Tim Bennett/Unsplash

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають