LVIV.COM

Дізнайся, який ти львів’янин за видом транспорту — тест

Дізнайся, який ти львів'янин за видом транспорту — тест

У Львові презентували план сталої міської мобільності (ПСММ). ТвійБро допоможе тобі розібратись, що це таке і який ти львів’янин за видом транспорту.


Що відбувається?

У Львові Інститут міста представив план сталої міської мобільності. Це стратегічний документ, який визначатиме шлях розвитку транспорту і мобільності у Львові на найближчі 10 років.

План сталої міської мобільності дає відповідь на питання: як оптимізувати місто так, щоб переміщення мешканців по ньому були ефективними з точки зору часу, комфорту, вартості, сприяли збереженню здоров’я та спричиняли якнайменший негативний вплив на довкілля?

У Львові ПСММ розробляється на підставі протоколу про співробітництво в рамках реалізації проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Львівською міською радою, підписаного 26.10.2018 року та на підставі розпорядження міського голови Львова №677 від 27.11.2018 року “Про утворення робочої групи для напрацювання проєкту Плану сталої міської мобільності Львова”.

Щоб зрозуміти, як ти пересуваєшся містом і що робити, щоб витрачати менше часу на стовбичення в заторах, ТвійБро запиляв невеличкий тест:

Дізнайся, який ти львів'янин за видом транспорту — тест

Фединишин Андрій LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають