LVIV.COM

Disney запускає свій стрімінговий сервіс

Disney запускає свій стрімінговий сервіс

Спочатку запустять тільки на території США, йдеться в повідомленні на сайті компанії.


Що це за сервіс?

“Disney +” – це стрімінговий сервіс, який компанія Walt Disney Company планує запустити 12 листопада 2019 року. І в перший рік роботи на ньому планують випустити понад 25 оригінальних серій і 10 оригінальних фільмів, а також низку документальних фільмів.

“Disney + буде запущений на ринку США 12 листопада 2019 року. Служба запропонує користувачам різного віку новий спосіб познайомитися з неперевершеним контентом від відомих брендів компанії: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars і National Geographic”, — повідомили у компанії.

Сервіс можна буде підключити на телевізорі або мобільному.

Передплата – $6,99 на місяць або $69,99 на рік.

Повідомляється, що після запуску Disney + контент компанії буде видалений із Netflix. Це призведе до припинення виплат за нього з боку сервісу-конкурента. Раніше джерела в керівництві Disney оцінили втрати від припинення партнерства з Netflix у $150 млн на рік.

За словами керівника міжнародного підрозділу Disney Кевіна Майера, ймовірно, компанія з часом почне пропонувати пільгові умови при підключенні до пакету послуг, до якого крім Disney+ увійде також сервіс ESPN +, який показує спортивні трансляції, і Hulu, орієнтований на контент для більш дорослої аудиторії.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають