LVIV.COM

Design Thinking: у Львові в маршрутку №6а пускатимуть тільки через передні двері

Design Thinking: у Львові в маршрутку №6а пускатимуть тільки через передні двері

З понеділка, 13 серпня, в маршрутках №6а (площа Галицька-Рясне) запровадять ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ правила посадки пасажирів, пише Zaxid.net. Через масову несплату за проїзд людей пускатимуть виключно… через передні двері. 


«Маршрут є збитковим через несплату за проїзд як пільговиками, так і тими, хто не платить без жодних для цього підстав. Якщо не змінити цю ситуацію, нам доведеться постійно дофінансовувати його з бюджету», – пояснив директор комунального АТП-1.

За місяць збитки від роботи маршруту №6а становлять понад 350 тис. грн.

За підрахунками логістів (!) АТП-1, у не платять за проїзд понад 60% пасажирів, тоді як у середньому в автобусах інших маршрутів не платять за проїзд близько 40%. При цьому переважна більшість таких пасажирів заходять через середні або задні двері автобуса. Під час перевірки, яку проводили представники АТП-1, такі пасажири не могли показати посвідчення, яке б давало право на пільговий проїзд.

Після того, як усі пасажири зайдуть до салону, водій відкриє середні та задні двері для висадки з автобуса. Пан директор додав, що такі правила входу до громадського транспорту діють, зокрема, у містах Бельгії та Туреччини. Фантастика.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають