LVIV.COM

Чим особлива японська кухня – розповідають майстри Sushi Do

Чим особлива японська кухня – розповідають майстри Sushi Do

Розповідаємо про основні інгредієнти, найпопулярніші соуси та традиції подання японських страв.


Парнтерська публікація

Японська кухня – одна з найрізноманітніших у світі. Вона відрізняється від інших країн тим, що японці практично не використовують у своїх стравах спецій, адже вважають, що тільки так можна розкрити і відчути справжній смак їжі. В Україні східна їжа вже перестала бути екзотикою. Сьогодні кожен охочий може скористатися послугою доставки суші у Львові чи в будь-якому іншому місті та замовити делікатес на дім чи в офіс.

Основні японські страви

Основними інгредієнтами, на яких базується вся кухня Країни висхідного сонця є:

  • рис;
  • морепродукти;
  • вироби з сої;
  • риба;
  • водорості.

Найпопулярніші соуси – васабі, горіховий та соєвий. В азіатських країнах важливим елементом є не тільки приготування їжі, але і її подача. Тому там особливу увагу приділяють оформленню страв.

Найпопулярнішими стравами Японії є суші, роли та сашимі. Їх готують із рису, водоростей норі, морепродуктів, риби та овочів, а їдять із маринованим імбиром, соєвим соусом та васабі.

Азіати обожнюють готувати супи.  Їх можуть їсти як на сніданок чи обід, так і на вечерю. Найчастіше в перші страви додають водорості, сир тофу, рибу, спаржу та пагони бамбука. М’яса в перших стравах зазвичай в країні не зустрінеш.

Салати готують з різних овочів, фруктів та водоростей. Вони збагачені великою кількістю вітамінів та є дуже корисними для організму. Салати подають на стіл разом з морепродуктами та рибою. 

Особливу увагу японці приділяють десертам. Для їхнього приготування використовують рисове та бобове борошно, а також різні фрукти, нектарини та горішки.

Традиції подання японських страв

Оформлення вже готової їжі займає чи не ключове місце в азіатській кухні. Часто в місцевих ресторанах відвідувачі самі мають можливість приготувати собі обід. В центрі столу для них ставлять котел з окропом, а навколо нього – безліч тарілок з різними продуктами. Кожен гість може сам обрати продукти, які йому до смаку. Потім власноруч або за допомогою кухаря приготувати їх і тільки потім приступати до трапези.

Основні столові прибори для японських страв – дерев’яні палички. До супів подають керамічні ложки. Якщо суп подали без ложок, значить основні продукти потрібно з’їсти паличками, а бульйон просто допити як чай. Перші страви тут подають в красивих горщиках з кришечкою.

Японський обід не обходиться без одного важливого атрибуту – вологого рушника, яким жителі сходу протирають руки та обличчя перед трапезою та після неї.

Японська кухня – надзвичайно цікава та різноманітна. Кожен хоч раз в житті повинен скуштувати східну їжу, щоб ще краще відчути культуру та особливість кулінарних традицій екзотичної країни.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають