LVIV.COM

Чи втрачений 2020? МолоДвіж запрошує на обговорення: програма заходу та спікери

Чи втрачений 2020? МолоДвіж запрошує на обговорення: програма заходу та спікери

5-6 вересня відбудеться всеукраїнський молодіжний захід “МолоДвіж NOT.Wasted”. Подія проходитиме в офлайн-режимі у Львові на території !FestRepublic впродовж 24 годин і буде зосереджена на обговоренні того, чи втрачений для молоді 2020 рік, куди рухатися далі, того, як пандемія змінить наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися.


Партнерська публікація

Захід почнеться о 8 ранку з реєстрації відвідувачів. Власне програма стартує о 10 ранку із Церемонії відкриття, що відбудеться у 10 корпусі, і продовжиться аж до 8 ранку наступного дня, завершуючись масовою руханкою. Участь безкоштовна, та потрібно попередньо зареєструватись.

Про це повідомляє пресслужба заходу.

Цьогоріч програма вийшла максимально насиченою. Кожний з напрямків #молодвіжної_філософії зосереджується на обговорення певних проблем, що турбують молодіжне ком’юніті в Україні.

Чи втрачений 2020? МолоДвіж запрошує на обговорення: програма заходу та спікери

Коротко про кожний із них:

#молодвіж_важливості: про мережевий детокс, людину під інстафільтром, інформаційну гігієну, корпуцію і боротьбу з нею, секс і здорову сексуальність, здоровий глузд та активних громадян навколо нас.

ТОП-подія: 16:00. Локація: клуб. Тема: “Не паніка, а здоровий глузд”. Гості: Володимир Беглов та Уляна Супрун.

#молодвіж_цінності: про молодіжні стратегії, цінності різних поколінь, права молодої людини і їх мутація під час карантину, громадське суспільство та активізм, онлайн-волонтерство.

ТОП-подія: 12:00. Локація: 10 корпус. Тема: “…не є законними…” Гості: Сергій Стерненко, Олександра Матвійчук, Станіслав Безушко, Світлана Хилюк.

#молодвіж_можливості: про бізнес під час карантину, маркетинг у соцмережах, блогерство і соцмережі та подорожі світом.ТОП-подія: 17:00. Локація – дах. Тема: “Ну прям дуже відверто: А.І. Садовий і Джеральд Естрада”. Гості: мер Львова Андрій Садовий і тупо крінж Джеральд Естрада.

#молодвіж_шаленості: про успішний успіх, про музичну та літературну кар’єру. Тут також будуть перегляд та обговорення фільмів, патюні, концерт, стендапи, настільні ігри та масова руханка. 

ТОП-подія: 15:00. Локація: пірс. Тема: “Уявна уявність про музичний світ, пошук себе, успіх, славу і рок-н-рол. Перепродаж нового роману “Рок-н-рол”. Гість: Сергій Мартинюк.

Щоб не проґавити, підписуйся на сторінку “МолоДвіж” у фейсбуці

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають