LVIV.COM

Чому у львівському транспорті холодно та куди скаржитися

Чому у львівському транспорті холодно та куди скаржитися

Зима. Пальчики леденіють. Жовтопузий “Богдан” вискакує з-за рогу. Вищать гальма. Надворі мінус 20, в маршрутці мінус 15. Знайомо? Куди звертатися і що робити в такому випадку, радить Твоє Місто.


Якщо у транспорті холодно, то пасажири можуть скаржитись на «гарячу лінію міста» за номером 15-80.

Львів’яни обурені тим, що у громадському транспорті у місті дуже холодно. Цими днями температура повітря сягала 13-16 градусів нижче нуля.

“Прохання змусити водіїв ЛЕТ вмикати опалення у трамваях, особливо у вечірню пору. Наразі у Львові -3 морозу і в салоні так само холодно”, – скаржиться Юрій Коберник на Фейсбук-сторінці «Гарячої лінії міста».

“Чому у львівському комунальному транспорті не включають опалення? Це ж соціальний транспорт, люди мерзнуть в салоні. До поручнів доторкнутися, без рукавичок, неможливо”, – пише Олег Рудницький на Фейсбук-сторінці спільноти “Варта-1”

Не весь транспорт у Львові обладнаний системами обігріву салону. У більшості маршруток працює лише обігрів біля водія, а електротранспорт вмикає опалення лише вранці, задля економії.

Також через морози виникли проблеми із транспортом у деяких приватних перевізників. У них замерзає дверний механізм, не працює пневмосистема.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають