LVIV.COM

Чоловік подав в суд на батьків, бо не просив себе народжувати

Чоловік подав в суд на батьків, бо не просив себе народжувати

27-річний бізнесмен з Мумбаї Рафаель Самуель подав в суд на батьків через те, що чого народили без його згоди. Він вважає, що люди не повинні розмножуватись, бо це призводить до “появи дітей, що приречені страждати в нашому світі”.


За словами Самуеля, він чудово ладнає зі своїми батьками:

“Я люблю своїх батьків, у нас чудові стосунки, але вони народили мене лише заради власної радості і задоволення. У мене було чудове життя, але я абсолютно не розумію, чому я повинен піддавати інше життя стресу через школу, а потім пошук роботи, створення сім’ї і продовження роду. Навіщо мені приводити в цей світ дітей, які зовсім не просили мене про це?”

До речі, батьки Самуеля – юристи.

“Я захоплююся рішучістю мого сина, адже він хоче залучити батьків до суду, знаючи, що ми обидва юристи. І якщо Рафаель зможе знайти раціональне пояснення того, як ми могли б отримати його згоду на народження, я визнаю свою помилку”, – прокоментувала мама чоловіка.

Самуель притримується поглядів антинаталізму та вважає народження дітей неетичним. За його словами, такий світогляд поступово витіснить людство з Землі, що буде набагато кращим для планети. Також він вважає неправильним, що суспільство заохочує людей, які займаються незахищеним сексом.

“У людстві немає ніякого сенсу. Стільки людей страждає. Якщо людство вимре, Земля і тварини будуть щасливішими. Вони, без сумніву, будуть в кращому становищі. Людське існування безглузде”, – вважає Самуель.

У чоловіка є сторінка у Facebook “Nihilanand”. Тут він постить картинки, де зображений він сам з величезною накладною бородою. Фото супроводжується антинаталістичними підписами: “Твої батьки тримали тебе замість іграшки або собаки, ти їм нічого не винен, ти їх розважав”, “Єдина причина, чому у ваших дітей проблеми, те що ви їх народили”.

Чоловік подав в суд на батьків, бо не просив себе народжувати

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають