LVIV.COM

Будь обережним, купуючи квартиру у Львові – тримай мапу незаконних забудов

Будь обережним, купуючи квартиру у Львові - тримай мапу незаконних забудов

Здебільшого будівництво житлових багатоквартирних будинків здійснюється відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства. Проте, іноді й з’являються порушники й у мерії закликають не купувати квартири у них, щоб вберегтися від шахрайства.


Що відбувається?

У ЛМР оновили перелік незаконних забудов Львова. До них увійшли:

ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. За інформацією ЛМР, будинок збудували без документа, що надає право на виконання робіт та з порушеннями містобудівних умов, ДБН і перевищенням допустимої поверховості.

ДАБК подала до суду на зубдовника, тож наразі справа на початковій стадії перебуває у Львівському окружному адміністративному суді.

Реконструкція квартири №11 на вул. Шевченка, 39. У забудовника немає права власності чи користування на земельну ділянку, а також відсутні документи, які дозволяють виконувати будівельні роботи. Справа також перебуває у Львівському окружному адміністративному суді.

Зблоковані павільйони на вул. Володимира Великого, 117. Їх будують без дозвільних документів та документа, що посвідчує право користування земельної ділянкою. ДБК видав припис про демонтаж, утім судові процеси тривають і досі.

ЖК «Варшава Хоум» на вул. Варшавська, 22. Забудовник ГО «Наше ідеальне місто» не має містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, документів на право землекористування, розробленого належним чином та затвердженого проекту будівництва, а також документів, які дають право виконувати будівельні роботи. Днями Львівський окружний суд задовольнив позов ДАБК і постановив знести будинок.

ЖК «Вілла Варшава» на вул. Варшавська, 54. Забудовник також не має містобудівних умов і обмежень, оформленого і затвердженого проекту та документа, що дозволяє виконувати роботи. Справа щодо знесення цього будинку перебуває у суді.

ЖК «Престиж Умань» на вул. Уманська, 4. На зведення цього ЖК не видавали містобудівні умови та обмеження, забудовники не розробили проект та не отримали документи, що надають право виконувати роботи. Справа про знесення також перебуває у суді.

Будівельні роботи у квартирі №6 на вул. Балабана, 6. Роботи виконують без дозволів ДАБК, тож справа наразі перебуває у Львівському окружному адміністративному суді.

Споруда на вул. Балтійська, 20. Забудовник не отримав містобудівні умови і обмеження, документи на право землекористування, не затвердив проект та не отримав дозвіл на будівельні роботи. Суд ухвалив знести цей будинок.

ЖК на Личаківській, 259. Замовник будівництва ТзОВ «Лідер Моноліт» не має містобудівних умов і обмежень, розробленого на затвердженого проекту, а також дозволу на виконання робіт, тож наприкінці березня за рішенням суду місто почало демонтувати незаконну 7-поверхівку.

ЖК на вул. Антонича – Майданна. Замовник будівництва – ПАТ «Автогаражний кооператив №15 Галицького району Львова», підрядник: ПАТ «Ірокс». Ще два ЖК, замовниками якого є ПАТ «Ірокс» на вул. Тернопільська, 42 та Шевченка, 418 також визнали незаконними.

Тримай мапу:

Джерело: ЛМР, ТвоєМісто

 

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають