LVIV.COM

Bolt запускає у Львові доставку і сервіс перевезення тварин

Bolt запускає у Львові доставку і сервіс перевезення тварин

Нові сервіси також запускають у Харкові та Одесі.


Що відбувається?

Платформа для замовлення поїздок Bolt запускає у Львові, Одесі і Харкові два нові сервіси.

Bolt Pets – це сервіс для перевезення тварин. Для комфортного перевезення домашнього улюбленця і щоб уникнути забруднення салону автомобіля необхідно використовувати спеціальні засоби: підстилку для тварини, клітку або портативний контейнер і вологі серветки. Сервіс Pets з’явився в Києві у кінці грудня 2019 року.

Bolt Delivery – це кур’єрська доставка, перевозять вантажі та невеликі пакети. Щоб скористатись – вибираєш в додатку Bolt категорію Delivery, разом з пакетом залишаєш водієві контакти одержувача.
Щоб захистити інтереси клієнтів, кожне відправлення страхують. Важливо: перевезенню не підлягають гроші, цінні папери, зброя, наркотичні та вибухові речовини, а також інші предмети, перевезення яких заборонено чинним законодавством.

“Ми раді повідомити, що після успішного тестування послуг Pets і Delivery у Києві, ми запускаємо їх й у Львові, Харкові та Одесі. За короткий термін вони стали затребуваними і популярними в столиці. Я впевнений, що попит на сервіси Pets і Delivery у Львові, Харкові та Одесі буде таким же високим, як і в Києві”, — коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають