LVIV.COM

Blue Origin планує відправити людину в космос до кінця цього року

Blue Origin планує відправити людину в космос до кінця цього року

Компанія також очікує, що в кінці року розпочнеться продаж квитків на рейси космічного туризму.


«Так зворушливо думати, що для Blue Origin політ людини в космос вже не за горами. Ми прагнемо укластися в терміни цього року, але, як уже говорили, нікуди не поспішаємо, адже треба врахувати всі деталі й зробити все правильно», – коментує співробітник приватної компанії Аріана Корнелл (Ariane Cornell).

За допомогою ракети New Shepard компанія Blue Origin має намір здійснювати свої плани з космічного туризму. Реалізацію цього наміру наблизив успішний запуск ракети, який став для компанії останньою сходинкою випробувань. Спочатку старт був призначений на 18 грудня минулого року, проте зробити його вдалося тільки зараз. Тепер компанія Джеффа Безоса, глави інтернет-компанії Amazon, зможе перейти до реальних польотів: перший пілотований запуск очікується вже цього року.

В рамках випробувань New Shepard досягла висоти 106,2 кілометра, а її політ зайняв трохи більше, ніж десять хвилин. На цій висоті відсік, де за задумом і будуть знаходитись космічні туристи, від’єднався від основного корабля і, використовуючи парашути, в штатному режимі приземлився на полігоні в Техасі.

Запуск був непілотований, проте наголошується, що на борту New Shepard були присутні вісім наукових експериментів – Blue Origin має контракт з NASA, надаючи навчальним закладам і науковим центрам можливість для проведення своїх експериментів в умовах мікрогравітації.

Для підготовки New Shepard до комерційного використання Blue Origin вже кілька років проводить непілотовані випробування на одному зі своїх тестових полігонів на заході Техасу. New Shepard – багаторазова суборбітальна ракета компанії, призначена для польотів в сфері космічного туризму, і раніше представники Blue Origin заявляли, що одне місце на цій ракеті, імовірно, обійдеться космічному туристові в 200-300 тисяч доларів, а на борту помістяться шість чоловік. Крім New Shepard, компанія також розробляє більшу ракету великої вантажності під назвою New Glenn, яку повинні випустити в 2021 році.

Джерело: Naked Science
Зображення на обкладинці: inspaceforum

Blue Origin планує відправити людину в космос до кінця цього року
Тобі може бути цікаво:

Чи самотні ми у Всесвіті? Коротко про парадокс Фермі й рівняння Дрейка

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають