LVIV.COM

Бери рідню і го тусити на Family Fest – найсімейнішому фестивалі Львова

Бери рідню і го тусити на Family Fest - найсімейнішому фестивалі Львова

Сімейний фестиваль відбудеться 17 серпня у !FESTrepublic


Що відбувається?

17 серпня з 12 до 20 години на територію !FESTrepublic запрошують усіх львів’ян на найсімейніший фестиваль. У рамках фестивалю можна буде пошопитись у близко 80 українських виробників. Тут можна буде придбати від одягу ручної роботи до меду чи джему. Без обіду тут також не обійдешся – фуд-корт підготували як для веганів, так і для кавоманів.

А окрім їжі і одягу?

Для дітей підготована спеціальна зона з аніматорами та майстер-класи. Окрім шопінгу та розваг на фестивлі можна буде відпочити мозком – у рамках фестивалю відбудуться 4 безкоштовні лекції. Кріс Косик розкаже про свій професійний шлях айтішниці та приватного підприємця, брейк-дансер Олександр Богачук поділиться власною мотивацією, а чемпіон світу з брейкінгу Lussy Sky розповість про самовираження та віру в себе. Також, блогерка з мільйонною аудиторією Олександра Чистова розповість про свою творочу діяльність та роботу з аудиторією.

Бери рідню і го тусити на Family Fest - найсімейнішому фестивалі Львова

Що ще?

Для усіх, хто бажає повернутись у 90-ті, на фестивалі підготована спеціальна зона з іграми Dendy, тамагочі та іншими ностальгіями з дитинства. Також, брейк-данс батл PROVE YOUR SKILL на вертолітному майданчику !FESTrepublic та вечірка після 20 години.

Як дістатись?

Від Порохової вежі щогодини з 11:30 курсуватиме безкоштовний автобус на територію фестивалю

Де?

Клуб !FESTrepublic – вул. Старознесенська 24-26

А ціна?

Вхід на фестиваль- 20грн

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають