LVIV.COM

Apple випустила власну кредитну картку

Apple випустила власну кредитну картку

Apple випустила на ринок власну картку, якою можна розраховуватися за товари й послуги та брати кредити, пише The Verge.


Власники Apple Card отримають 3-відсоткове повернення коштів при замовлення таксі через Uber. Поки що картка доступна тільки в США та її може отримати кожен власник iPhone.

Що для цього потрібно?

Потрібно подати заявку на Apple Card через додаток Wallet на iOS. Ввівши необхідні дані, електронна картка стає доступною за кілька годин. Сама картка надходить поштою через кілька днів.

Apple випустила власну кредитну картку

«Ми в захваті від величезного попиту на Apple Card. Клієнти сказали нам, що люблять простоту картки і те, як це допомагає їм збалансувати та аналізувати власні витрати», – зазначила Дженніфер Бейлі, віце-президент Apple.

Apple випустила власну кредитну картку

У компанії обіцяють, що окрім Uber найближчими тижнями до Apple Card доєднаються інші партнери, за товари чи послуги яких можна буде отримати кешбек. Також, повертаються кошти на продукцію, придбану через інші сервіси Apple. У Apple заявили, що не планують конкурувати з традиційними банківськими картками, а спростити розрахунки власним клієнтам.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають