LVIV.COM

Англійська і не тільки: 5 україномовних сайтів для вивчення іноземної мови

Ділися або не палися

Англійська і не тільки: 5 україномовних сайтів для вивчення іноземної мови

Якщо ти плануєш вивчити іноземну мову, але шукаєш україномовні ресурси — тримай підбірку сайтів, де можна вчитись українською.


Тут є озвучені тексти з українськими відповідниками слів, граматика з тестами, матеріали для вдосконалення вимови та збагачення словникового запасу та корисні поради й ресурси для самостійного навчання.

Хороший сайт для вивчення італійської українською. Безліч безкоштовних уроків для різних рівнів і цікавих записів у блозі про культуру Італії.

Тут є матеріали для збагачення словникового запасу, вивчення граматики та фонетики, пісні, фільми, мультфільми іспанською тощо.

Тут хоч і нема безпосереднього навчання, але є багато корисних порад і підбірок з необхідними ресурсами для самостійного вивчення французької.

Щоб отримати доступ до безкоштовних інтерактивних курсів потрібно зареєструватись. Цей сайт чудово підійде для початківців, а також для тих, хто хоче вдосконалити базовий рівень. Також тут доступний тест для визначення свого рівня знань. Уроки подані російською, українська версія у розробці.

Авторка: Юля Борхаленко

Зараз читають