LVIV.COM

Alyona Alyona випустила кліп про переїзд до Києва

Alyona Alyona випустила кліп про переїзд до Києва

alyona alyona презентувала свій п’ятий кліп. Пісня отримала назву Залишаю свій дім, у ній дівчина прощається з рідними і переїжджає до столиці.


«Ми нічого не вигадуємо. Просто знімаємо її реальне життя»,  – розповів режисер відео Delta Arthur. На відео – справжні батьки реперки.

Хто така Alyona Alyona?

Alyona Alyona – одна з найяскравіших українських хіп-хоп виконавиць 2018 року. У неї дві вищі освіти – психолога і педагога. Була вихователькою у дитячому садку “Теремок” в місті Баришівка Київської області, потім завідувачем дитячого садка в селищі Дернівка. Захоплення репом миттєво зробило її знаменитістю, тож роботу довелось залишити.

“Люблю Ліл Узі Верта, ТревісаСкотта та, разом з тим, класику – NWA, Wu-Tang Clan”, — пише дівчина про свої музичні смаки.

Її перший сингл “Рибки” зібрав більше мільйона переглядів на Youtube. В інтерв’ю Радіо Свобода дівчина зізналася, що написала про себе – для дівчат, яких суспільство не сприймає. Каже: у дитинстві її часто ображали.

“Хтось проходив і говорив: “жиртрест”, “бомба”, “булочка” , “колобок”, це стосується мене з моєю зовнішністю, стосується дівчат, у яких був пірсинг, говорили: “металюга”, “сатаністка”, – розповідає вона.

Тексти Alyona Alyona пише вже 15 років, хоча для широкої публіки презентувала їх тільки у віці 27-ми. У дівчини нереальне флоу – начитує текст зі швидкістю 138 ударів в хвилину і практично кожне її відео стає вірусним.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають