LVIV.COM

86% людей хочуть, щоб світ змінився після пандемії, а не залишився таким, як раніше

86% людей хочуть, щоб світ змінився після пандемії, а не залишився таким, як раніше

Пандемія коронавірусу, яка негативно вплинула на багато сфер життя, має потенціал змінити світ. Про це повідомляють Новини Здорової Людини.


Щоб їхнє власне життя суттєво змінилося після подолання пандемії коронавірусу, а не повернулося до того, яким воно було до початку кризи, хочуть 72% опитаних. Про це свідчать результати  дослідження, яке провела компанія Ipsos. Це одна з найбільших у світі компаній із дослідження ринку. Дослідження провели на замовлення Всесвітнього економічного форуму.

Ось результати опитування:

  • 86% респондентів згодні з твердженням: «я хочу, щоб світ значно змінився і став стабільнішим і справедливішим, а не повертався до того, яким він був до коронавірусу». 46% повністю згодні з цим твердженням, 41% — частково;
  • Росія і Колумбія очолюють список країн, у яких прагнення до змін найбільш поширене. 94% опитаних у кожній з цих країнах хочуть змін. За ними йдуть Перу (93%), Мексика (93%), Чилі (93%);
  • найбільше людей хочуть повернутися до того життя, яке було до пандемії, у Південній Кореї (27%), Німеччині (22%), Нідерландах (21%), США (21%) та Японії (18%).

Опитали 21000 дорослих з 28 країн світу.

Всесвітній економічний форум  — це міжнародна неурядова організація, яка базується у Женеві. Її робота спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Місія організації — «прагнення до поліпшення стану світу шляхом залучення бізнесу, політичних, академічних та інших лідерів суспільства».

Щорічну зустріч під егідою Форуму проводять у Давосі (Швейцарія). Зустріч об’єднує близько 2500 керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, обраних інтелектуалів та журналістів. Вони обговорюють найактуальніші виклики, які стоять перед світом.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають