Пандемія коронавірусу, яка негативно вплинула на багато сфер життя, має потенціал змінити світ. Про це повідомляють Новини Здорової Людини.
Щоб їхнє власне життя суттєво змінилося після подолання пандемії коронавірусу, а не повернулося до того, яким воно було до початку кризи, хочуть 72% опитаних. Про це свідчать результати дослідження, яке провела компанія Ipsos. Це одна з найбільших у світі компаній із дослідження ринку. Дослідження провели на замовлення Всесвітнього економічного форуму.
Ось результати опитування:
- 86% респондентів згодні з твердженням: «я хочу, щоб світ значно змінився і став стабільнішим і справедливішим, а не повертався до того, яким він був до коронавірусу». 46% повністю згодні з цим твердженням, 41% — частково;
- Росія і Колумбія очолюють список країн, у яких прагнення до змін найбільш поширене. 94% опитаних у кожній з цих країнах хочуть змін. За ними йдуть Перу (93%), Мексика (93%), Чилі (93%);
- найбільше людей хочуть повернутися до того життя, яке було до пандемії, у Південній Кореї (27%), Німеччині (22%), Нідерландах (21%), США (21%) та Японії (18%).
Опитали 21000 дорослих з 28 країн світу.
Всесвітній економічний форум — це міжнародна неурядова організація, яка базується у Женеві. Її робота спрямована на розвиток міжнародної співпраці. Місія організації — «прагнення до поліпшення стану світу шляхом залучення бізнесу, політичних, академічних та інших лідерів суспільства».
Щорічну зустріч під егідою Форуму проводять у Давосі (Швейцарія). Зустріч об’єднує близько 2500 керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, обраних інтелектуалів та журналістів. Вони обговорюють найактуальніші виклики, які стоять перед світом.