LVIV.COM

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інеті

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інеті

Хочу поділитись із тобою лайфхаком, як нарешті перестати постійно залипати в смартфоні, економити час та сортувати потік інформації. Твій Бро знайшов у bzh.life список додатків для digital detox. 


1. Checky

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інеті

Це додаток для тих, хто кожні 5 хвилин перевіряє свій телефон. Він не блокує соцмережі, не змушує смартфон прикинутися мертвим, а просто рахує, скільки разів ти за сьогодні розблокував девайс. Ще Сhecky зберігає статистику за попередні дні, що важливо, якщо у тебе, Бро, в планах все ж зрозуміти, наскільки багато часу витрачається даремно, і змінити цю ситуацію.

 2. Rescue Time

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інеті

Програма аналізує активність за день: які сайти ти відвідував, скільки часу на них сидів, час простою, активність у апках. Цей додаток крутий тим, що він формує статистику, детальні звіти у формі діаграм, графіків. Він показує, де і у який час ти висиш найбільше, чому надаєш перевагу, скільки витрачаєш годин на роботу, а скільки їх просто марнується. Кожна з категорій, які показані вже у складеному звіті, має свій рівень продуктивності.

3.Headspace

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інеті

Цей додаток – це інтерактивна система навчання медитації. Так, Бро, медитації. Кожен день урок  по 30 хвилин у ті моменти, коли очі червоніють від напруги,- і мозок стане яснішим.

4.Digital Detox App

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інетіЦе один з додатків-блоків на телефон.  Він повністю знеактивлює смартфон на вказаний термін, а завчасно розблокувати можна тільки через ПК.

5.Keepmeout

6 додатків, які не дозволять тобі цілодобово сидіти в інетіЗнову ж таки блок соціальних мереж чи інших ресурсів. Для того, щоб перестати зависати у FB чи деінде, треба просто внести сервіс у закладки і вказати час, на який ставити блок, і згаданий вище RescueTime у своїх графіках покаже, що твоя продуктивність роботи зростає.

6.Facebook и Instagram

Але не тільки окремі додакти-блоки можуть обмежити твій час залипання в цих соціальних мережах. Компанія Facebook  теж вирішила подбати про те, щоб ночами ти спав, а не “ще трішки” гортав стрічку. Тепер у соцмережах можна встановити обмеження у часі, для цього в Instagram треба зайти в  Your Activity, а в Facebook – Your Time on Facebook.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають