LVIV.COM

5 онлайн-сервісів, які допоможуть ФОПам із звітами

5 онлайн-сервісів, які допоможуть ФОПам із звітами

Сервіси допоможуть підприємцю розібратися з тим, як і коли подавати звіти, скільки податків платитимуть, чи є у нього борги перед бюджетом. Добірка від порталу AIN.


Кабінет платника податків на сайті Державної фіскальної служби

Сервіс доступний для всіх платників податків. Щоб залогінитись, у тебе має бути власний електронний цифровий підпис. У кабінеті є бланки податкової звітності. Також ти можеш перевірити свої облікові дані, стан розрахунку з бюджетом (переплата по податках чи заборгованість).

5 онлайн-сервісів, які допоможуть ФОПам із звітами

Сервіс можна використовувати для оформлення та подання звітності. Ще поруч є розділи з посиланнями на держреєстри, які можуть знадобитися підприємцю, і контакти районних центрів обслуговування платників податків.

Taxer.ua

Цей сервіс створений саме для платників єдиного податку. Він працює по моделі freemium: базові функції доступні безкоштовно, за додаткові потрібно платити.

5 онлайн-сервісів, які допоможуть ФОПам із звітами

Безкоштовно тут можна формувати звітні документи і надсилати їх у ДФС, формувати платіжні документи для оплати податків, користуватися податковим календарем з повідомленнями про майбутні події (наприклад, якщо підходить термін здачі квартальної декларації або сплати податку, сервіс повідомить користувачеві на пошту). Також, є деякі бухгалтерські можливості: облік контрагентів, електронний документообіг і т.д.

У платній версії (450 грн / рік) підприємець може оплачувати єдиний податок картою в онлайні, звіти формуються автоматично на основі даних користувача, автоматично формується книга обліку доходів, доступний автоматичний розрахунок курсової різниці, зберігання сканів бухгалтерських документів і т.д.

Vkursi.pro

Цей сервіс буде корисний ФОПам, які хочуть перевірити дані про себе в держреєстрах: чи всі реквізити вказані правильно. Також тут безкоштовно можна дізнатися, чи запланована податкова перевірка за даним фізособі-підприємцю, і перевірити податковий борг.

5 онлайн-сервісів, які допоможуть ФОПам із звітами

Тут не потрібно логінитися і згадувати пароль від ЕЦП, досить ввести свої дані, наприклад, ПІБ.

OpenDataBot

Це – сервіс для моніторингу реєстраційних даних бізнесу та судових рішень, але ФОПам він теж може стати в нагоді. Це – чат-бот для Telegram, Viber і Facebook Messanger, за допомогою якого можна шукати дані з реєстрів про компанії, в тому числі – про ФОПах, їх реєстраційні дані, статус, податковий борг. Також за допомогою бота можна підписуватися на моніторинг ФОПа (тобто коли в реєстрах будуть змінюватися дані по ньому – бот про це повідомить).

Тут можна шукати судові рішення зі згадуванням назв компаній і фізосіб-підприємців. Це зручно, тому що пошук в державному онлайн-реєстрі судових рішень без знання номера справи, точної дати або назви суду досить складний.

Та ж команда, яка робила OpenDataBot, недавно запустила ще один сервіс пошуку по судових рішеннях під назвою “Бабуся”. На відміну від OpenDataBot, цей сервіс використовує інший алгоритм: бот орієнтований на пошук по номеру справи, номеру компанії і т.п, а “Бабуся” розпізнає складні запити з власним синтаксисом

Сімейний бюджет

Це не сервіс, а інформаційний проект Любомира Остапіва (раніше був фінансовим директором Coppertino, а тепер працює фінансовим консультантом). Проект стосується сімейних фінансів та планування. На YouTube-каналі є відео для ФОПів, наприклад: як інвестувати з ФОП, що змінилося в “Приваті24 для бізнесу”, як міняти місце реєстрації ФОП на єдиному податку, про сервіси онлайн-бухгалтерії і т.д.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають