LVIV.COM

10 найпопулярніших курсів на Coursera

10 найпопулярніших курсів на Coursera

У 2018 році на платформі були популярні курси з машинного навчання, психології, фінансових ринках і вивчення мов. Перелік найпопулярніших навчальних програм опублікований на сайті Coursera.


Machine Learning (“Машине навчання”)

Курс від засновника Coursera Ендрю Ина. “Машинне навчання – це наука про те, як змусити комп’ютери діяти без явного програмування. В останнє десятиліття завдяки цій технології з’явилися автомобілі на автопілоті, розпізнавання мови, ефективний пошук в інтернеті, а також значно покращився розуміння геному людини. Машинне навчання сьогодні настільки поширене, що ви, ймовірно, використовуєте його по десять разів в день не знаючи про це “, – йдеться в описі курсу.

Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects ( “Навчання тому, як вчитися”)

Курс від Університету Макмастера і Каліфорнійського університету в Сан-Дієго. В його рамках музиканти, письменники, математики, науковці та інші фахівці розповідають про різні техніки для ефективного навчання.

The Science of Well-Being ( “Наука щастя”)
Це курс від професора Єльського університету Лорі Сантос, який розповідає про щастя з наукової точки зору. “Мета курсу – не тільки дізнатися, що говорить психологія про те, що робить нас щасливими, а й застосувати ці стратегії на практиці”, – йдеться в його описі.

Bitcoin and Cryptocurrency Technologies ( “Біткоїни і криптовалютні технології”)
Курс від Принстонського університету, в якому розповідається про роботу біткоїну, його особливості, криптовалюти та їхнє майбутнє.

Algorithms, Part I ( “Алгоритми, частина 1”)
Ще один курс від Принстонського університету. Він охоплює всі теми, які повинен знати будь-який розробник про алгоритми і структури даних.

English for Career Development ( “Англійська мова для розвитку кар’єри”)
Курс призначений для не носіїв англійської. У ньому розповідається про те, як будувати свою кар’єру на глобальному ринку: шукати роботу, подавати заявки, проходити співбесіди, при цьому акцент робиться на розвиток англійської лексики і навичок в спілкуванні. Курс створений Університетом Пенсільванія за підтримки Бюро Державного департаменту США з питань освіти і культури.

Financial Markets ( “Фінансові ринки”)
“Огляд ідей, методів і інститутів, які дозволяють людському суспільству управляти ризиками і розвивати підприємництво. Акцент на лідерських якостях, які базуються на знанні фінансів”, – говориться в описі курсу від Єльського університету.

Introduction to Psychology ( “Введення в психологію”)
Курс від Університету Торонто охоплює найцікавіші експерименти в галузі психології та розповідає про роботу людського мозку і його когнітивних здібностях: пам’яті, уваги, самосвідомості, сприйнятті і навчанні.

Cómo hacer una tesis ( “Як написати дисертацію”)
Іспаномовний курс від Національного автономного університету Мексики. Практичний посібник про те, як написати дисертацію.

Chinese for Beginners ( “Китайська мова для початківців”)
Курс від Пекінського університету спрямований на новачків, які починають вивчати китайську мову. Він розповідає про фонетику мови і про щоденні фрази. Випускники курсу отримують базове уявлення про китайську мову (мандарин), а також дізнаються, як вести повсякденні розмови про себе, щоденні справи, їжу, погоду, ціни та хобі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають