LVIV.COM

У Києві запустили платформу для збору коштів на ремонт ям

У Києві запустили платформу для збору коштів на ремонт ям

Кияни створили платформу Yama.kiev.ua, на якій столичні водії збирають кошти на ремонт доріг. Якщо надходить необхідна сума, адміністрація ресурсу обіцяє усунути проблему, проте, лише на дорогах, які не є у базі “Київавтодору”.


Щоб зареєструвати яму, потрібно зробити її фотографію і викласти на сайті. На вказане місце приїжджають експерти, які роблять оцінку вартості ремонтних робіт та публікують результати кампанії.

Збір коштів здійснюють протягом 30 днів: якщо набирають суму, яку визначили експерти зі стартапу, то яму ремонтують. Якщо ж кошти не зібрали — гроші упродовж десяти днів повертають бекерам.

yama

Стартап відремонтував уже понад 100 кв. м доріг. Ремонти тривали ще з осені минулого року. Платформа функціонує на базі будівельної компанії, яка спеціалізується на будівництві доріг і роботі з асфальтовим покриттям. На підготовку і запуск стартапу пішло більше року.

“В Україні небагато краудфандингових платформ, від яких можна було б перейняти досвід, а ремонт доріг — актуальна сфера діяльності”, — наголошують керівники проекту.

За словами творців стартапу, ремонт власноруч — чи не єдиний спосіб виправити ситуацію з дорогами. А позаяк свої автомобілі люблять всі, тож вирішили засукати рукави і працювати. Беруться тільки за ремонт доріг і покриттів, які не стоять на балансі “Київавтодору”: у дворах, міждворових проїздах, приватних секторах, на приватних територіях, а також на інших дорогах, що є на балансі ЖЕКів/ОСББ.

Всі заявки на ремонт, а також ті, що перебувають у процесі, можна побачити на карті сервісу. Зараз їх 14.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають