LVIV.COM

Кияни запустили сервіс для миттєвого обміну підписаними документами

Кияни запустили сервіс для миттєвого обміну підписаними документами

Група компаній EVO запустила онлайн-сервіс документообігу “Вчасно”. Він призначений для обміну, підписання та зберігання угод, актів виконаних робіт та рахунків. Працює сервіс з усіма видами ключів електронного цифрового підпису.


“Вчасно” обіцяє позбавити компанії від механічної роботи і миттєво отримувати підписані первинні документи. Також можна буде заощаджувати кошти, які раніше витрачали на фізичну доставку документів.

Зараз, за даними EVO, на цьому сервісі вже зареєструвались 2300 компаній.

Як працювати?

Щоб скористатись сервісом, потрібно зареєструватися на “Вчасно“. Тоді – завантажити документи, підписати їх ЕЦП і відправити партнеру.

За словами керівника сервісу Оксани Ферчук, перші 10 документів на місяць обробляють безкоштовно. Далі потрібно буде сплатити по 2 гривні за документ.

Вхідні “доки” обробляють безкоштовно.

Працює і три тарифних плани: 2880 грн/рік за пакет на 1800 документів, 6930 грн/рік — 4800 документів, 15 900 грн/рік — 12 000 документів.

Чим це відрізняється?

“Вчасно” відрізняється від решти сервісів тим, що з ним можна працювати і через веб-версію, і інтегрувати у свою ERP. Тож підійде він і великим компаніям, і малому бізнесу, а також приватним підприємцям.

“Сервіс не вимагає додаткового навчання, встановлення спеціальних програм та має мінімальні вимоги до робочого місця. Вам потрібен лише комп та інтернет”, — розповіла Оксана Ферчук.

За оцінками EVO, потенціал ринку електронного документообігу України — більше мільярда гривень. Зараз він на початковій стадії, але вже через п’ять років цифрові бізнес-процеси стануть буденністю, вважають фахівці.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають