LVIV.COM

З ПК онлайн відтепер заходять рідше, ніж з мобільних

З ПК онлайн відтепер заходять рідше, ніж з мобільних

Цікаве дослідження провела компанія StatCounter: користувачі тепер частіше підключаються до інтернету за допомогою мобільних пристроїв. Звичайний настільний комп’ютер залишився позаду, передає Habrahabr.


Вперше в усьому світі кількість підключень до мережі через гаджети перевищила звернення до інтернету з ПК. У цифрах маємо 51.3% сумарного трафіку – з планшетів і смартфонів, та 48.7% – з настільних комп’ютерів.

З ПК онлайн відтепер заходять рідше, ніж з мобільних

У процесі дослідження також виявили, що на спосіб доступу до глобальної мережі впливає так звана “зрілість ринку”. Наприклад, в країнах, що розвиваються, зокрема, в Індії, частка доступу в інтернету з мобільних платформ становить три чверті усіх користувачів. На більш “досвідчених” ринках США та Великобританії люди все ще обирають настільні комп’ютери.

Однак, розбіжність у цифрах поступово зменшується.

У США це 58% для ПК і 42% для мобільних і планшетів. У Великобританії: 55.6% проти 44.4% відповідно. 

У квітні 2015-го, за даними Comscore, у США кількість користувачів виключно мобільних пристроїв (mobile-only) вперше перевищила кількість виключно десктопних користувачів (desktop-only). У свою чергу, Google теж заявила у травні минулого року про домінуючу частку мобільних пошукових запитів.

Тож, якщо компанії ще досі опираються лише на стаціонарні технології, то пора зміщувати фокус на портативні гаджети. Особливо, зважаючи на те, як стрімко зростає й кількість водіїв авто. Простіше брати з собою мобільний у дорогу, та й працювати з планшета легше, якщо ти перебуваєш віддалено і виконуєш оперативні таски.

А сайти, в яких немає мобільної версії, з часом можуть просто залишитися за бортом.

Крім того, за оцінками AppAnnie значне зростання очікує ринок мобільних додатків – з $ 70 млрд в 2015 році до $ 189 млрд в 2020 році. Користувачі проводитимуть в мобільних додатках на 114% більше часу до 2020 року, а мобільні ігри приноситимуть 55% всіх доходів.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають