LVIV.COM

З’явився перший VR-дудл від Google – подивись

З'явився перший VR-дудл від Google - подивись

Компанія Google випустила перший VR-дудл на головній сторінці свого пошуковика. Листівку, що вийшла 3 травня, присвятили французькому кінофантастові, який зняв понад 500 короткометражок, режисеру і артисту Жоржу Мельєс.


Як пише ITC, саме цього дня у 1912-му вийшла його картина “Завоювання полюсу”.

У дудлі під назвою Back to the Moon представили найбільш відомі роботи Мельєса, в тому числі і цей мультик. Працювала над ним студія Cinémathèque Française, а також команда Google Spotlight Stories (свого роду VR-студія Google) і Google Arts & Culture.

Це вперше Google для створення дудла звернулася за допомогою до сторонніх компаній.

Про що сюжет?

У двохвилинному мультфільмі головні герої – чарівний ілюзіоніст, який обожнює пригоди, Володарка сердець і Зелений лиходій. Ролик є своєрідним триб’ютом заслугам Мельєса в кінематографі і мистецтві сценічної ілюзії.

Тут використали прийоми дублювання, дворазового експонування (поєднання двох зображень в одному кадрі), заміщення і обман зору, коли елементи виглядають так, наче вони зникають.

Подивитися VR-дудл Back to the Moon можна на пристроях Cardboard, Daydream та через додаток Google Spotlight Stories. Ті, хто не має в своєму розпорядженні відповідної VR-гарнітури, можуть подивитися дудл на YouTube у вигляді відеоролика.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають