LVIV.COM

Які ігри пограти разом на PlayStation 4?

Які ігри пограти разом на PlayStation 4?

Якщо ви зібралися з друзями, і у вас є нова PlayStation 4 – ця добірка ігор може стати вам у нагоді. Беріть чіпси та звертайте гори!


 Child of Light

Ви раніше бували в Лемурії? Тут небезпеки і таємниці підстерігають на кожному кроці! Умбра огорнула країну в морок, і якщо ви не здолаєте королеву темряви, то світло прийде ще нескоро. Остерігайтеся темних драконів і підступних вовків.

Це гра у жанрі двовимірного японського рольовика, яку розробила канадська компанія Ubisoft Montreal.

Цікаво, що у цій jRPG всі діалоги – у віршовій формі. Удвох ви повернете світові сонечко!

Dead Nation Apocalypse Edition

Якщо експериментуєте з вірусами, слід бути надзвичайно обережним. Інакше місто навколо вас заполонять мерці. Мільйони зомбі бродитимуть по вулицях і полюватимуть на живих.

Якщо ви отримаєте імунітет – зможете разом з іншими щасливчиками знайти решту людей і врятувати їх.

Розробили цю стратегію фіни Housemarque. До вашого арсеналу вони пропонують десятки варіантів знищення нечисті. Головне: не соромтеся кликати на допомогу друзів!

Rayman Legends

Маленьких незвичайних створінь захоплюють у полон вороги. У загадковому шатрі вам запропонують побувати в картинній галереї, послухати музику та визволити малят. Гра отримала безліч музичних та художніх премій. Технічні характеристики та світло тут також заслуговують на повагу.

Ця гра – продовження Rayman Origins від Ubisoft.

ігри

Щоб дізнатися всі таємниці загадкових світів та визволити крихіток, вам слід буде бігати, стрибати та долати чимало труднощів.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають