LVIV.COM

Які ігри пограти разом на PlayStation 4?

Які ігри пограти разом на PlayStation 4?

Якщо ви зібралися з друзями, і у вас є нова PlayStation 4 – ця добірка ігор може стати вам у нагоді. Беріть чіпси та звертайте гори!


 Child of Light

Ви раніше бували в Лемурії? Тут небезпеки і таємниці підстерігають на кожному кроці! Умбра огорнула країну в морок, і якщо ви не здолаєте королеву темряви, то світло прийде ще нескоро. Остерігайтеся темних драконів і підступних вовків.

Це гра у жанрі двовимірного японського рольовика, яку розробила канадська компанія Ubisoft Montreal.

Цікаво, що у цій jRPG всі діалоги – у віршовій формі. Удвох ви повернете світові сонечко!

Dead Nation Apocalypse Edition

Якщо експериментуєте з вірусами, слід бути надзвичайно обережним. Інакше місто навколо вас заполонять мерці. Мільйони зомбі бродитимуть по вулицях і полюватимуть на живих.

Якщо ви отримаєте імунітет – зможете разом з іншими щасливчиками знайти решту людей і врятувати їх.

Розробили цю стратегію фіни Housemarque. До вашого арсеналу вони пропонують десятки варіантів знищення нечисті. Головне: не соромтеся кликати на допомогу друзів!

Rayman Legends

Маленьких незвичайних створінь захоплюють у полон вороги. У загадковому шатрі вам запропонують побувати в картинній галереї, послухати музику та визволити малят. Гра отримала безліч музичних та художніх премій. Технічні характеристики та світло тут також заслуговують на повагу.

Ця гра – продовження Rayman Origins від Ubisoft.

ігри

Щоб дізнатися всі таємниці загадкових світів та визволити крихіток, вам слід буде бігати, стрибати та долати чимало труднощів.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають