LVIV.COM

Як знайти дівчину в мережі? Українці створили додаток Likeaрp

Як знайти дівчину в мережі? Українці створили додаток Likeaрp

ІТ-підприємець з Дніпра Денис Білозір розробив додаток Likeapp, який дозволяє знайомитися з дівчатами у соцмережі “ВКонтакте”. 


Ідея додатку з’явилася у засновника наприкінці 2015-го. Денис Білозір планував зробити програму, яка автоматично ставитиме лайки вродливим дівчатам і час від часу щось їм писатиме. Команда з семи осіб розробила веб-додаток та додаток для Android, API і власний алгоритм аналізу профілів у соцмережі.

Як користуватися Likeapp?

Алгоритм оцінює кількість друзів, фотографій, постів, лайків, коментарів, тривалість перебування онлайн та інші параметри. Потім розраховує рейтинг. Система розподіляє акаунти на “хороші” та “погані”, відсіюючи останні.

За словами засновника, 90% аналізу припадає на цей метод, решту аналізують вручну, оскільки “красу” достовірно визначити складно.

Більшість дівчат – з великих українських міст. Сервіс вже проаналізував понад три мільйони їхніх профілів у “Вконтакте”. Даючи доступ додаткові Likeapp до свого профілю, користувач отримує видачу фотографій дівчат. Він може вибрати тих, що сподобались, і ввести для них сценарій дії системи.

“Першого дня лайкає щось на її сторінці, і якщо не було від неї взаємного лайку, то через кілька днів можна вподобати щось знову, або написати якийсь коментар. А через тиждень скинути пісню”, — описує Білозір дію алгоритму.

Безкоштовно можна лайкати профілі тільки трьох дівчат, а за $5 – аж вісім. Підписка для справжніх digital-ловеласів коштуватиме $25 на місяць.

startup-valentine1

Навіщо це потрібно?

Творці проекту вважають, що це допоможе хлопцям знайти дівчат у своєму місті і почати спілкування з ними.

“Якщо ви багато працюєте, або боїтеся почати розмову з дівчиною, програма зробить це за вас. А дівчина зрадіє вашому першому крокові”, — зазначив засновник.

Стартапери не вважають таку затію чимось аморальним, оскільки більшість людей за їхніми словами знайомиться онлайн. Зараз триває бета-тестування сервісу, до нього підключилося вже близько 200 користувачів.

 

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають