LVIV.COM

Як значно дешевше і з офіційною гарантією купити новий iPhone

Як значно дешевше і з офіційною гарантією купити новий iPhone

Apple на офіційному сайті почала продавати відремонтовані айфони. Упродовж багатьох років компанія пропонувала хороші ціни на відремонтовані макбуки, айпади, телевізори і навіть маршрутизатори. Тепер ви можете купити й відновлені iPhone 6S або iPhone 6S плюс.


Є чимало способів придбати відновлені айфони, зокрема, роздрібна торгівля чи відкриті ринки eBay і Сraigslist. Але отримати телефон від самої компанії Apple – це суттєва перевага.

apple

По-перше, телефони, які надійдуть вам безпосередньо від Apple, оснащені новим корпусом і новим акумулятором. По-друге, вони мають рік гарантії. Gazelle, наприклад, пропонує 30-денну гарантію повернення грошей і все. Тож, якщо щось зламається, ви можете повернути айфон в магазин або зателефонувати безпосередньо в Apple.

Якщо вам потрібно поремонтувати свій відновлений iPhone, достатньо всього лиш завітати у магазин Apple. До того ж, для відновленого айфону ви отримаєте чохол АppleСare+ для захисту екрану від пошкоджень.

Щодо цін, айфони нічим не поступаються гаджетам, які на “відмінно” оцінює Gazelle. До того ж, як пише Gizmodo, такий телефон обійдеться вам на $10 дешевше.

Зараз Apple пропонує такі ціни:

  • 16 GB iPhone 6S – $489
  • 16GB iPhone 6S Plus – $529
  • 64GB iPhone 6S Plus – $589

Можна, звісно, придбати вживаний iPhone за менші гроші – але вони не сертифіковані і не мають гарантії. Всі моделі можна акуратно розблокувати і вставити “сімку”, тож вони працюватимуть з будь-яким оператором, як звично.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають