LVIV.COM

Як вам ІТ Арена 2017?

Як вам ІТ Арена 2017?

Конференцію ІТ Арена чекають з року в рік. Упродовж трьох днів тут виступають іноземні спікери, діляться досвідом та знаннями майже дві тисячі учасників, а також фестивалять на Futureland. Цього року особливо приємно здивували волонтери, які допомагали зорієнтуватися чи не у кожному куточку стадіону зі своїм ввічливим “Вам допомогти?”. Lviv.com опитав відвідувачів, як їм конференція, що здивувало, що нового дізналися та що загалом думають про цю масштабну подію?


Як вам ІТ Арена 2017?

Ірина Особа, івент-менеджер (екс Startup Depot, Lviv Startup Club)

Сама ІТ Арена мені дуже подобається. Класно, що є startup competition, цього року вони реально круті. У кожній цій конференції є нові фішки та інші формати деяких заходів. Це теж дуже сподобалось. Тим паче, ті, хто приїхали до Львова, зможуть оглянути не лише стадіон і одну локацію, а й місто, ІТ-компанії.

Дуже чекала на Futureland Festival, минулого року мене вразили світлові ефекти. Навіть на “Євробаченні” не було такого шоу. Я навіть більше на ефекти дивилась, ніж музику слухала.

І ще мені подобається, що тут кожного року можна зустріти людей, які постійно відвідують цю подію, до яких приходиш, як до тусовки знайомих. Це справді дуже класно.

Як вам ІТ Арена 2017?

Микола Максименко, Research Lead у SoftServe R&D

З виступів цікавими мені були доповідь про 3D-біопринтинг і мітап від Grammarly. Також деякі бізнесові виступи і доповідь Александра Нікса. Але я б не рекомендував на технологічні стріми давати відверто бізнесових спікерів.

Також був смачний кейтерінг. Але, можливо, варто було зробити ще одну локацію біля продуктового і технологічного стріму, щоб не було таких великих черг.

В перший день мало хто з відвідувачів зорієнтувався, що в неділю конференція буде не на Арені. Сайт і програма були задизайнені не дуже зрозуміло, інколи здавалось, що доповіді йдуть одна за одною, хоча вони йшли паралельно.

Розклад мітапів вийшов досить хаотичним. Проте, ідея з кафешками в останній день була чудова. Це дозволило людям просто разом вийти на каву, чи сісти пообідати в хорошому ресторані. Для нетворкінгу це дуже зручно. В майбутньому, мабуть, варто звернути увагу на більш пристосовані локації для таких подій (коворкінги, конференц-зали), бо не всі кафешки справлялись з натовпом “айтішників”.

Мені здається, ІТ Арена вже має певну впізнавану позитивну атмосферу, яка з року в рік не дуже змінюється. Загалом прикольно. Думаю, що це хороша конференція для нетворкінгу.

Як вам ІТ Арена 2017?

Лілія Смірнова, Marketing manager у CoreValue Services

Цьогорічна ІТ-Арена проходить дуже непогано. Є певні нюанси, але загалом на хорошому рівні. Дещо вартувало би покращити логістику.

Головна сцена була шикарна – з віртуальною ведучою, хорошим звуком. Інші сцени трохи відрізнялись, чогось бракувало. Ну і пакети няшок для executive квитків чомусь так і не були наповнені. Наприклад, хотілося б зручнішого доїзду на Арену, чи брендову футболку.

З місцем мітапів теж не дуже спрацювало. Дуже багато людей прийшло, всі не поміщались у кафе.

Найбільше сподобались доповіді продуктового стріму. Для мене найцікавішими були Alexandеr Nix та Rachel Sibley.

Спікери від компанії CoreValue мали дві доповіді – одну технічну та бізнес. Звичайно, хотіли більше розповісти про провідну технологію, з якою працюємо – Salesforce, і завдяки якій CoreValue знають, як №1 в Україні і закордоном.

Від попередніх Арена-2017 відрізняється, на мою думку, тим, що прийшло більше людей, крутіші головні спікери, і, відповідно, більше неочікуваних “сторін” для самих організаторів. Хоча вони – молодці. Вони експериментують – інколи вдається, інколи ні. You never know.

Як вам ІТ Арена 2017?

Ігор Саламін, Competence Manager у PLVision

Цьогорічна ІТ Арена, як і прогнозувалося, була найочікуванішою подією осені. Потішило, що збереглася концепція проведення конференції англійською.

Круто було придумано з Аріною. Дуже мила ведуча, яка підкреслювала дух сучасності. Інавґурація студентів нових програм у національних університетах Львова – дуже хороша традиція, яку варто продовжувати. Чудова надихаюча промова від Рейчел Сіблі.

Важко виділити щось одне, що сподобалось найбільше. Найкраща промова була в Александра Нікса. Ще запам’ятались виступи Джулієна Саймона та Леоніда Хедика.

Кількість іноземних гостей, кількість стендів від компаній та кількість учасників збільшились суттєво.

З негативного: відсутність технічно оснащених майданчиків у Львові для проведення таких маштабних конференцій. Розчарувала організація мітапів (третій день конференції) з точки зору реєстрації та наявності місць.

Як вам ІТ Арена 2017?

фото Данило Секунда

Віталій Седлер, CEO/Co-Founder у Intellias

ІТ-Арена стає щороку все більш гучним, масштабним та краще організованим івентом. Із таким прогресом уже за рік-два вона буде подією, яку не тільки буде соромно пропустити кожному, хто має стосунок до інформаційних технологій в Україні, але й багато ІТ-спеціалістів з інших країн будуть обирати ІТ-Арену як місце, де обов’язково треба побувати.

Дуже важливим є те, що ця конференція популяризує інформаційні технології серед молоді та людей, які ще не є в ІТ. Цьому сприяють фестиваль електронної музики Futureland та виставка Techexpo.

Ще одним позитивним трендом є те, що думки та ініціативи ІТ-спеціалістів виходять поза межі виключно галузі ІТ. Це перетворює Львів на креативне місто, яке дивиться в майбутнє не лише стосовно України, а й у глобальному контексті.

Дуже сподобалось те, що на третій день конференції провели низку мітапів. Вужча аудиторія дозволила кожному гостеві мітапу більш предметно та безпосередньо поспілкуватись зі спікерами, краще перейняти їхній досвід.

Загалом ІТ-Арена дає “food for though” різним людям – як інженерам, так і підприємцям. Перші на різних технічних виступах можуть заглибитись у конкретну тематику. Підприємці ж можуть подивитись на конкурентів, надихнутись їх успіхами, або ж навчитись чогось з чужих фейлів. Зрештою, ця подія – це хороше місце для нетворкінгу. Вона збирає багато непересічних гостей, яких непросто зустріти на інших технічних івентах в Україні.

Як вам ІТ Арена 2017?

Віталій Дутка, Business Development Engineer у PLVision

Відкриття було грандіозним. Це дійсно одна з найбільших подій такого формату, і помітною є кількість зусиль, які вклали організатори. Є свої недоліки, але з кожним роком команда організаторів здобуває все більше досвіду. Тому я вірю, що п’ята ІТ Арена буде ще кращою.

Дуже сподобалась ідея з додатком конференції: у тебе постійно в телефоні є можливість глянути, що і де відбувається, слідкувати у стрічці новин за оновленнями, ну й дуже крутою була можливість надсилати повідомлення іншим людям в додатку. Ти міг домовитись про зустріч з людьми, докладаючи мінімум зусиль.

Бракувало часу, щоби відвідати виступи всіх спікерів.

Однозначно найбільше сподобався виступ Александра Нікса з Cambridge Analytica – те, як він тримав аудиторію, його захопленість власною роботою. Можливості, які дають технології, – неймовірні, і тут важливо, щоб технології потрапили в правильні руки. У XX столітті світом керували ті, хто мав енергетичні ресурси, зараз ним керують ті, хто володіє інформацією.

ІТ Арена 2017 виросла, спробували дуже багато нового втілити. З таким інтенсивним збільшенням кількості учасників та спікерів скоро доведеться міняти назву конференції на щось масштабніше.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають