LVIV.COM

Як та де українці дивляться фільми онлайн

Як та де українці дивляться фільми онлайн

За статистикою Gemius торік 42% української інтернет-аудиторії відвідували онлайн-кінотеатри з ПК. Найбільш відвідуваними стали ресурси Kinogo.co (23,4% користувачів), Ex.ua (15,9%) і Megogo.net (12,1%).


Загалом сайти, на яких можна подивитися кіно онлайн, щомісяця з ПК відвідує 7,6 мільйона українських користувачів. Це 41,7% усієї інтернет-аудиторії країни.

Зокрема, Kinogo.co відвідали 4,3 мільйона людей. EX.UA — 2,9 мільйона інтернет-користувачів. На Megogo.net дивилися фільми 2,2 млн українців.

Трохи нижче в рейтингу ресурси My-hit.org (2 млн людей) та Seasonvar.ru (1,6 млн).

film_services

Вікова категорія користувачів переважно молода. 62,1% усіх користувачів онлайн-кінотеатрів — люди від 14 до 34 років.

Частка інших вікових груп серед глядачів цих сайтів значно менша. Аудиторія віком від 35 до 44 років становить 19,2%, від 45 до 54 років – 10,4%. Користувачів, старших 55 років – лише 8,3%.

Серед любителів онлайн-кінотеатрів переважають користувачі з міст: найчисленнішу групу (35,7%) складають люди з міст із населенням понад 500 тисяч жителів.

Цікаво й те, що значна частина любителів фільмів онлайн має вищу освіту —  35,3% усієї аудиторії. Один з п’яти користувачів працює на позиції фахівця, а кожен четвертий — студент.

Читайте також:


Українець розробив мобільний додаток, який бореться із суржиком

5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

Як користуватися новим EX.UA (і чи є сенс)

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають