LVIV.COM

Слухати музику у Facebook допоможе українська розробка Spotifier

Слухати музику у Facebook допоможе українська розробка Spotifier

Киянин Павло Поцелуєв створив розширення для браузерів, яке допоможе слухати музику і ділитися нею через Facebook. Розробка має назву Spotifier, нею можна користуватись безкоштовно. Розширення вже встановили понад 6000 осіб.


Чимало користувачів скаржились на те, що невдовзі не можна буде слухати музику через “Вконтакте”. Тож Павло створив аналог, який дозволяє шукати треки, формувати плейлисти і слухати їх, не виходячи із Facebook. Також можна ділитися композиціями в коментарях і публікаціях.

Як слухати музику через Facebook? Нова українська розробка Spotifier - на заміну "Вконтакте"

Як встановити?

Спершу потрібно зареєструватися в Spotify (через VPN-сервіс, з розширенням Hola). Потім встановити Spotifier – і насолоджуватись музикою.

Щоб вставити аудіозапис в пост/коментар, потрібно спершу скопіювати посилання на нього. Це можна зробити відразу в плеєрі: клікнути правою кнопкою миші по назві пісні, тоді в меню вибрати опцію “Копіювати посилання”.

Про ідею

Першу версію розширення киянин створив 18 травня, відразу ж після указу Президента про санкції, пише AIN. Версію спершу розробив для браузеру Chrome. Після схвальних відгуків Павло створив аналог для двох інших популярних в Україні браузерів: Firefox і Opera.

“Важливий етап подолано. Я досяг версії, яка мені подобається”, — написав Павло у Facebook.

Монетизувати винахід розробник не планує.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають