LVIV.COM

Новий сервіс при появі боса згортає всі вікна і виводить на екран роботу

Новий сервіс при появі боса згортає всі вікна і виводить на екран роботу

Якщо ви перед Новим роком вирішили не закривати всі дедлайни, а зайнятися прокрастинацією, то новий сервіс Boss Sensor – саме для вас. При появі боса той сховає всі вікна і виведе на екран завдання.


Створив такий алгоритм програміст Хірокі Накаяма, пише Platfor.ma. На монітор розробка виводить заздалегідь вказану користувачем картинку.

За словами винахідника, йому було доволі ніяково, коли його шеф ходив неподалік, тож він придумав таку своєрідну нейромережу.

“Boss Sensor аналізує навколишній простір і як тільки помічає наближення керівника – згортає всі вікна і виводить на екран потрібне зображення. Звичайно, я сам можу перемикати вікна на екрані, але така поведінка є підозрілою, а іноді я просто не помічаю боса. Тому я створив систему, яка буде робити це автоматично”, – зізнався він.

Новий сервіс при появі боса згортає всі вікна і виводить на екран роботу

Схема роботи Boss Sensor проста: програма за допомогою веб-камери спостерігає за всіма людьми неподалік, і якщо “упізнає” серед них обличчя керівника, то ховає відкриті вікна.

Для створення сервісу програміст використовував згорткову нейромережу і алгоритм глибинного навчання. Спочатку Накаяма зібрав безліч фотографій власного керівника. Ці світлини використав для того, щоб навчити нейромережу відрізняти шефа від інших. А тоді додав у систему скрипт, який виводить на екран потрібне зображення при наближенні директора.

boss

За словами розробника, система успішно функціонує, при цьому алгоритм діє досить швидко – всього за декілька секунд. Непогана розвага.

Читайте також:


Культова гра Double Dragon IV вийде 30 січня

Як керівники IT-компаній вчилися навичкам продажу на “Шуварі”

Левітуючий динамік від LG зможе працювати до 10 годин без підзарядки

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають