LVIV.COM

Facebook співпрацюватиме з журналістами і виділятиме гранти якісним ЗМІ

Facebook співпрацюватиме з журналістами і виділятиме гранти якісним ЗМІ

Після критики зі сторони медіаспільноти компанія Цукерберга вирішила покращити якість своїх функцій для півторамільярдної аудиторії і запустила новий проект Facebook Journalism ProjectВін допоможе підприємцям розробляти нові медіапродукти, журналістам — шукати інформацію і взаємодіяти з читачами, а також покращити якість новин.


За словами продуктового директора Facebook Фіджі Сімо, Facebook Journalism Project створили для співпраці з видавництвами та журналістами. Для цього проведуть спільні хакатони програмістів компанії та медіаорганізацій.

В рамках проекту працюють над монетизацією контенту онлайн-видань. Разом з німецьким BILD Facebook тестує реєстрацію користувачів на платну підписку у соцмережі, а також рекламу при показі відео.

Крім того, компанія має намір розвивати локальні та незалежні видання. Журналістам пропонують серію онлайн-курсів і доступ до CrowdTangle, який дозволяє аналізувати поширення окремих матеріалів.

Все це має на меті покращити якість користування соцмережею. Щоб навчити людей медіаграмотності, компанія створила соціальну рекламу і невдовзі почне видавати гранти та підтримувати новинні організації, які створюють якісний контент.

Читайте також:


5 найперспективніших стартапів 2017 року за версією Business Insider

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають