LVIV.COM

Facebook дозволить користувачам боротися з фейковими новинами

Facebook дозволить користувачам боротися з фейковими новинами

Для соціальної мережі Facebook розробили нові засоби запобігання фейковим новинам. Як йдеться на сайті компанії, тепер недостовірні новини відзначатимуть користувачі.


Помітивши у своїй стрічці фейковий пост, вони зможуть натиснути на його правий верхній сектор і вибрати позначку про те, що повідомлення є помилковим.

Інформацію, яка викликає сумнів, Facebook відправлятиме організаціям, які займаються перевіркою фактів. Якщо експерти погодяться з тим, що повідомлення фейкове, йому буде привласнений “спірний” статус.

fake-facebook

Ці новини не зникнуть з соцмережі, ними й далі можна буде ділитися, однак вони міститимуть лінк на статтю, де фейк спростовуватиметься. Такі “спірні” новини також будуть рідше з’являтися в новинних стрічках людей, зареєстрованих у Facebook.

Як вже писав Lviv.com, Facebook має на меті змінити правила розміщення реклами. Окрім того, тепер соцмережа вводить алгоритм, який більше не дасть нагоди спамерам діяти під іменами справжніх новинних організацій.

sharing

За словами віце-президента компанії по роботі з новинами Джона Хеджмена, у Facebook розуміють необхідність боротьби з розповсюдженням неправдивих повідомлень, адже мережа має намір залишитись майданчиком для обміну інформацією.

Читайте також:


Визначили найкращі додатки та ігри року від Apple. Український Spark – серед них

Forbes назвав найбагатших відеоблогерів

Екс-ведучі Top Gear запустили соцмережу для автомобілістів DriveTribe

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають