LVIV.COM

Як ділитися місцем розташування у Facebook Messenger (нова функція)

Як ділитися місцем розташування у Facebook Messenger (нова функція)

Компанія Facebook запровадила нову функцію для мессенджера. Відтепер користувачі можуть ділитися даними про своє місцезнаходження в режимі реального часу.


Функцію запустили для Android та iOS. Перед тим її тестували в Мексиці. Користувачі надали хороший фідбек – вона може бути корисна, коли ви йдете на зустріч, чи тоді, коли хочете дізнатися, як близько перебувають ваші знайомі (на кшталт схожої опції у Swarm), або ж коли просто хочете розповісти, де саме ви зараз.

Як користуватись?

facebook-location

Щоб поділитися локацією, на Android слід обрати у мессенджері Location icon або More icon та використати опцію “Location”. У щоденних оновленнях ви також побачите карту, де саме ви знаходитеся. Також ви зможете побачити, як довго триватиме шлях до інших локацій на автомобілі. Іконка часу на карті скаже, як довго ще відображатимуть ваше місце розташування. А якщо ви хочете припинити ним ділитись, натисніть Stop Sharing.

Для iOS все працює аналогічно.

Якщо ж ви хочете піти, приміром, у кав’ярню, ви можете обрати відповідне місце на карті у мессенджері і замість Share Live Location – оберіть Send і діліться з друзями.

Детальна інструція на цьому відео:

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають