LVIV.COM

X-Mind: У Львові говоритимуть про сучасні технології та суспільство майбутнього

X-Mind: У Львові говоритимуть про сучасні технології та суспільство майбутнього

Громадська організація UTrend запрошує всіх охочих відвідати найпрогресивніший захід весни у сфері науки та технологій – X-Mind Lviv Conference.


Конференція X-Mind Lviv покликана розповісти про сучасні технології та наукові тренди, які відіграють визначальну роль для суспільства майбутнього.

X-Mind: У Львові говоритимуть про сучасні технології та суспільство майбутнього

“Наука й технології сьогодні безпосередньо впливають на те, як люди сприймають світ. На X-Mind Lviv ми обговоримо актуальні проблеми сучасності та спробуємо зрозуміти, куди мали б рухатися технології!”. – Микола Максименко, Research Lead у SoftServe.

 

Трансгуманізм, віртуальна реальність, штучний інтелект, генна терапія, криптовалюта

– про все це та набагато більше з вами поспілкуються керівник програми «Етика-Політика-Економіка» Юрій Підлісний, філософ та культуролог Ігор Колесник, співзановник та голова Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида, R&D Director в SoftServe Василь Милько та багато інших відомих провідних спеціалістів в своїй сфері.

Під час конференції всі охочі зможуть побувати у віртуальній реальності та взяти на тест-драйв сучасні електрокари – BMW i3 та i8.

Якщо ви завжди хочете тримати руку на пульсі та бути обізнаним у всіх проривах та передових технологіях сучасності – не втрачайте можливість творити майбутнє вже сьогодні.

24 березня, Центр ім. Андрея Шептицького, УКУ,

Якщо хочеш квиток – клацни тут.

Посилання на зустріч – тут.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають