LVIV.COM

Визначили переможців конкурсу стартапів Vernadsky Challenge

Визначили переможців конкурсу стартапів Vernadsky Challenge

У Дніпрі пройшов фінал українського конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge. До фіналу увійшли всього десять команд із 230-ти проектів з галузі космічних технологій, альтернативної енергетики, медицини, транспорту тощо. Вони поділили між собою грантовий фонд на суму 2 млн грн.


Проекти приймали як на стадії ідеї, так і з готовим прототипом.

Перше місце і грант на суму 800 000 грн отримала команда Cubomania. Це миколаївський проект інтерактивних кубиків для дітей Cubomania, який допомагає формувати особистість дитини, вчити її соціальних взаємин за принципом “тамагочі”. Наприклад, дитина грається з персонажем, який сумує, чи радіє, сповнений енергії, або втомлений.

визначили переможців конкурсу Vernadsky Challenge

фото hromadske

У кубиках також є датчики та екрани. Існує також можливість підключити фігурки до інтернету через модулі Wi-Fi.

На другому місці опинився стартап Cardiomo family. Проект отримав 600 000 грн.

Це смарт-пристрій у вигляді кліпси для відстеження показників здоров’я літніх людей. У пристрої працює оперативне повідомлення родичів.

На третій сходинці — американсько-український проект CloviFi. Він дозволяє через Wi-Fi чути звук із телевізора, не заважаючи іншим. Команда отримала 400 000 грн.

Також перемогу у номінації “глядацьких симпатій” та грант на суму 200 000 грн дістався проектові Raccoon.world. Це рукавичка і кліпса для управління віртуальною реальністю.

Як пише AIN, крім грошових призів, переможці також отримають експертну підтримку та доступ до науково-технічної бази фонду Noosphere Ventures.

До слова, у цьому році вперше на Vernadsky Challenge існував не лише основний грант, але й спеціальна премія. Її надала компанія Maxpay стартапові eCozy. Проект зможе підключити послуги процесингу на екслюзивних умовах.

визначили переможців конкурсу Vernadsky Challenge

Це вже третій український Vernadsky Challenge. Конкурс запустили засновник Noosphere Ventures Максим Поляков і директор “Google Україна” Дмитро Шоломко.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають