LVIV.COM

Визначили найкращих ІТ-роботодавців 2016. У Львові перемогла Sombra

Визначили найкращих ІТ-роботодавців 2016. У Львові перемогла Sombra

В Україні підбили підсумки голосування за найкращих ІТ-роботодавців. Участь в опитуванні взяли 853 компанії, яких анонімно оцінили 13 617 фахівці.


Як пише DOU, американська компанія DataArt цього року вперше переступила планку “понад 800 співробітників” і одразу посіла 1-е місце в категорії найбільших роботодавців. 2-у сходинку посів минулорічний фіналіст — український SoftServe. На 3-му місці — компанія Infopulse.

Більшість компаній категорії “від 800 співробітників”, за винятком Ciklum та EPAM, були оцінені вищим балом, ніж торік. Зокрема, зріс рейтинг ELEKS і Luxoft.

У категорії “200-800 співробітників” лідирує компанія AMC Bridge. На 2-му місці — 3Shape Ukraine. На 3-му – Daxx BV.

Серед “21-80 співробітників” 1-е місце зайняла Looksery Inc. На десяті частки балу відстали TeamDev і Trionika, опинившись на 2-й і 3-й позиції.

Перші 3 місця категорії “21-80 співробітників” поділяють компанії Sombra, Codemotion і Kapowai. Вони взяли участь у рейтингу вперше.

У Львові у цій категорії найбільше балів набрала Sombra (100 балів з 25 анкет), друге місце посів ArtyGeek (96 балів з 43 анкет) та Binary Studio – на третій сходинці (94 бали з 25 анкет). Найкращим роботодавцем Львова визнали компанію Sombra.

Оцінювання відбулось по таких категоріях, як професійний ріст, умови праці, менеджмент, зарплати і бонуси, вклад в компанію, комунікація з керівництвом, стосунки з колегами.

Читайте також:


Forbes назвав найбагатших відеоблогерів

У грудні стартують безкоштовні ІТ-курси для дітей зі Львова, Києва та Одеси

ІТ-ринок праці 2016: підсумки року

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають