LVIV.COM

Визначили найкращі додатки та ігри року від Apple. Український Spark – серед них

Визначили найкращі додатки та ігри року від Apple. Український Spark - серед них

Компанія Apple опублікувала рейтинг найкращих додатків та ігор для iPhone, iPad та Mac. Як пише AIN.UA, додатком року для iPhone в Україні стала Prisma. А поштовий клієнт Spark від українських розробників визнали найкращим для Mac.


iPhone

Prisma створила чималий ажіотаж серед найкращих додатків-2016 для iPhone. Вона дозволяє стилізувати фото і відео під найпоширеніші види живопису. У перші тижні після релізу Instagram заповнили сотні публікацій з фірмовим логотипом Prisma.

apple1

 

Серед найкращих ігор 2016 для iPhone лідирує Clash Royale. Можливо, у списку був би і знаменитий Pokémon Go, але в українському App Store він відсутній.

apple2

iPad

На планшетах лідером серед додатків став SketchBook Motion. На другому місці — MSQRD. Він дозволяє накладати маски на селфі у режимі реального часу.

apple3

Найкращою грою для iPad у цьому році визнали Severed, пригодницький екшн з елементами рольової гри. Йому наступає на п’яти Chameleon Run.

apple4

 

Mac

Найкращим додатком року став Bear. Він дозволяє створювати нотатки та статті. Крім того, має красивий інтерфейс.

Успіх чекав і українців – їхній додаток Spark опинився на п’ятому місці. Це поштовий клієнт від одеської компанії Readdle. Для Mac додаток запустили нещодавно, проте він одразу посів перше місце в Mac Store.

apple5

Читайте також:


Нова гра Dauntless розробників League of Legends буде безкоштовною

Компанія Apple безкоштовно усуватиме дефекти батареї у деяких iPhone

Як значно дешевше і з офіційною гарантією купити новий iPhone

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають