LVIV.COM

Відтепер рекламу в YouTube підключатимуть після 10 000 переглядів

Відтепер рекламу в YouTube підключатимуть після 10 000 переглядів

В YouTube відтепер змінились правила користування сервісом, який дозволяє заробляти на рекламі. Щоб її підключити, необхідно, щоб відео користувача переглянули щонайменше 10 000 осіб.


Нові правила допоможуть захистити творців оригінального контенту і надавати рекламні кошти тим, хто цього дійсно вартує, запевняють у компанії.

“Через зростання популярності сервісу деякі користувачі крадуть чужий контент, завантажують його і заробляють на цьому гроші. Це порушує наші правила, тому ми запустили такі зміни”, — йдеться у  блозі  YouTube.

Якщо канал перегляне 10 000 користувачів, модератори YouTube ретельно проаналізують його і зроблять висновок щодо його фінансової підтримки. Якщо порушень в роботі каналу фахівці не виявлять, партнерська програма YouTube з рекламою почне роботу, як і раніше.

Для давніх користувачів правила поки що не змінять: якщо вам вдалося підключити цю програму до досягнення 10 000 переглядів, її відключати не будуть.

Якщо ж ви новачок, то YouTube Creator Academy може допомогти вам цінними порадами щодо створення контенту, щоб ви змогли набрати необхідну кількість переглядів.

Варто зауважити, що нещодавно низка американських і європейських компаній відмовилась від реклами на майданчику через показ своїх роликів разом з відео екстремістського характеру. У зв’язку з цим капіталізація Alphabet впала на $35 млрд. В Google пообіцяли вирішити проблеми, тож, ймовірно, це один з варіантів, пише AIN.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають