LVIV.COM

Viber став найтоповішим додатком для українських міленіалів

Viber став найтоповішим додатком для українських міленіалів

Компанія Admixer дослідила рівень використання додатків, месенджерів та соціальних мереж в Україні. Найпопулярніші додатки – Viber і Facebook. Viber використовують 94% власників смартфонів.


Інфографіку склали на підставі досліджень Google Consumer Barometer, Similarweb і TNS. Як пише ITC, власниками смартфонів є 41% населення України. Серед міленіалів ця частка досягає вже 80%.

До прикладу, в Румунії смартфонами користуються 58% населення, в Польщі – 72%, а в США – 88%.

Як користуються?

В середньому користувач смартфона в Україні використовує додатки протягом 2,5 годин на добу.

Крім месенджерів і соцмереж, багато дивляться відео – 91% охоплення. У топ-категорію додатків входять і магазини – 61%. З них найпопулярніші – OLX, а також Aliexpress і Joom, Prom.ua та Modna Kasta.

Viber став найтоповішим додатком для українських міленіалів

Топ-додатки

Серед месенджерів у всьому світі лідирує Whatsapp, потім Facebook Messenger і Viber. В Україні ж більшість користувачів смартфонів віддають перевагу Viber. Він є найтоповішим додатком за охопленням української смартфон-аудиторії. 94% власників смартфонів користуються ним мінімум один раз на місяць.

В середньому користувач Viber проводить в додатку 30 хвилин на день, причому 45% цього часу складають дзвінки і відеодзвінки.

Один користувач відправляє 20+ повідомлень в день, а 35% користувачів користуються стікерами.

Whatsapp використовують лише 22% користувачів смартфонів на місяць, і його в Україні вже випередив Telegram з охопленням 28%.

Серед соцмереж продовжує лідирувати Facebook з охопленням 65%, а Instagram (48% охоплення) обігнав Вконтакте (39%).

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають