LVIV.COM

Ведучий всесвітньовідомого шоу Джеймі Гайнеман увійшов до журі Vernadsky Challenge

Ведучий всесвітньовідомого шоу Джеймі Гайнеман увійшов до журі Vernadsky Challenge

У фіналі конкурсу стартапів Vernadsky Challenge в журі буде ведучий шоу “Руйнівники міфів” Джеймі Гайнеман. Захід пройде в Дніпрі 22 квітня і збере професіоналів і новаторів у сфері інженерії та проектування. Буде також онлайн-трансляція.


Що за конкурс?

Vernadsky Challenge проходить в Україні вже втретє. Цього року заявки на участь подали 230 проектів з України та ще десяти країн світу. Інженери та винахідники подавали на конкурс власну інноваційну ідею або готовий проект. Найперспективніші стартапи за рішенням журі отримають інвестиції, професійну експертизу та доступ до науково-технічної бази засновника Noosphere Ventures в еквіваленті 2 млн грн.

Проекти подавали з різних сфер. Зокрема, космічні технології, альтернативна енергетика, агропромислова техніка, медичне устаткування, робототехніка, металургія, електроніка, ігрові платформи, системи збору та обробки великих масивів даних, комплекси військового призначення та системи управління транспортом.

Хто журі?

“Кастинг” проектів оцінюватиме зіркове журі: засновник та голова ради директорів Noosphere Ventures Максим Поляков, директор Google Україна Дмитро Шоломко, виконавчий директр MaxPay Артем Тимошенко, фізик і популяризатор науки Антон Сененко та інші, пише Platforma. А з нагоди приїзду популярного ведучого Джеймі Гайнемана, запустять конкурс “руйнівників міфів” в Україні.

vernadsky-challenge-dzheymi

Наприклад, ви можете взяти будь-який відомий міф, проінтерпретувати його на відео, а тоді запостити його на своїй сторінці в соцмережах із хештегом #VernadskyChallenge. Також слід буде вислати посилання на своє відео організаторам конкурсу на пошту [email protected]. Найкращі відео покажуть на School Bands Battle 2017, а їх авторам подарують футболки із афтографом Гайнемана.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають