LVIV.COM

В Україні запустили додаток для психологічної допомоги військовим

В Україні запустили додаток для психологічної допомоги військовим

В Україні запустили додаток для психологічної допомоги військовим з АТО. Це адаптована програма PFA-mobile Національного центру ПТСР у США. Його переклала група волонтерів під керівництвом ГО Development Foundation.


Додаток розробили для волонтерів, рятувальників та інших служб реагування. Завдяки йому можна допомогти тим, хто перебуває чи перебував у зоні АТО. Він пропонує певний алгоритм дій, який варто застосовувати при першій психологічній допомозі.

Як розповіла голова Development Foundation Марта Пивоваренко, така розробка є доволі актуальною та перевіреною. Проте, варто дотримуватись прописаної у додатку інструкції.

Скачати його можна на iOS та Android. Програма працює і в зоні АТО та не вимагає доступу до інтернету.

Також можна зберегти інформацію про того, хто постраждав. Для цього створили опцію “Зафіксувати дані”. При потребі цю інформацію можна надіслати у закодованому вигляді наступному фахівцеві, до якого потрапляє на реабілітацію той, хто постраждав.

dodatok-dopomoga

Програма містить і функцію “Дорожня карта”, яка дозволяє скерувати людину туди, куди їй потрібно, наприклад, отримати гуманітарну допомогу.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають