LVIV.COM

В Україні запрацювала філія американського конструктора сайтів Yola

В Україні запрацювала філія американського конструктора сайтів Yola

Компанія Yola, яка займається створенням сайтів і безпечним хостингом, відкрила R&D-центр в Україні. Офіс розташований у Дніпрі, тут розробляють основний продукт і наймають на роботу фахівців.


Такому рішенню передували інвестиції від фонду Noosphere Ventures. Фонд, крім коштів, допоміг в організації R&D-центру. Суму та умови угоди між компаніями не розголошують. СЕО Yola, Тревор Харріс-Джоунс, розповів, що інвестиції використають для того, щоб пришвидшити розвиток компанії на українському ринку, який зараз швидко зростає.

“Зараз у нас 12 мільйонів користувачів у 175-ти країнах. Серед наших партнерів — HP, Sage, Amex, Google і Ingram Micro. Додаткове фінансування прискорить наше поширення для всіх цих платформ”, — сказав він.

Керівний партнер Noosphere Ventures Максим Поляков вважає, що з допомогою української команди, яка звикла працювати з власними продуктами, американська компанія зможе швидко збільшити частку Yola на ринку.

“Співпрацю я бачу як синергію нашої технічної бази та маркетингової експертизи. Ця взаємодія — однозначний win-win для обох компаній”, — наголосив Максим Поляков.

В Україні запрацювала філія американського конструктора сайтів Yola

Компанію Yola заснували у 2007-му в Кейптауні. Вона залучила $25 мільйонів в двох раундах від Columbus Venture Capital і Reinet Investments S. C. A.

Зараз це хмарний SaaS-конструктор веб-сайтів, а також хостинг-провайдер, орієнтований на малий бізнес. Головний офіс Yola розташований у Сан-Франциско, також є представництва в Канаді, Південній Африці і тепер в Україні.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають