LVIV.COM

В Україні World of Tanks не заблокують (що слід робити)

В Україні World of Tanks не заблокують (що слід робити)

Українські гравці World of Tanks турбуються, чи заблокують їм доступ до гри. Користувачі вважають, що через те, що їхні облікові записи прив’язані до пошти російського сервісу або російської соцмережі, в ігровий акаунт неможливо буде увійти.


Компанія Wargaming запевняє, що гра буде доступною. Для входу в гру потрібно буде використовувати email або інші способи авторизації, пише AIN.

Тим гравцям, чий обліковий запис прив’язаний до пошти в доменах @bk.ru, @inbox.ru, @list.ru, @mail.ru, @mail.ua, @narod.ru, @vk.com, @vkontakte.ru, @ya.ru, @yandex.by, @yandex.com,@yandex.kz, @yandex.ru, @yandex.ua бажано змінити пошту.

Щоб це зробити, слід прикріпити до акаунту номер мобільного. Для цього треба авторизуватись на офіційному порталі гри і перейти в “Особистий кабінет”.

Як це зробити?

  • знайти поле “Номер телефону”,
  • натиснути “Прив’язати до номера телефону”
  • виконати дії, які пропонує система.

Після цього доведеться почекати 12 годин, а потім — змінити пошту.

Якщо телефон вже був прив’язаний до акаунту, пошту можна поміняти одразу. Для цього в “Особистому кабінеті” треба знайти поле “E-mail” і натиснути значок олівця праворуч від поштової адреси. Потім підтвердити зміну пошти з кодом SMS. Після цього слід вказати новий email, який не стосується російських ресурсів.

Нові гравці з України також не зможуть зареєструватися в грі з використанням облікового запису “ВКонтакте” або з поштою в доменах bk.ru, inbox.ru, list.ru, mail.ru, @mail.ua, narod.ru, vk.com, vkontakte.ru, ya.ru, yandex.by, yandex.com, yandex.kz, yandex.ru, yandex.ua.

Зайти на офіційну сторінку World of Tanks в “Однокласниках” і “ВКонтакте” також буде неможливо. Користувачам рекомендують підписуватися на гру в Facebook, Twitter, Viber і Instagram.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають