LVIV.COM

В Україні відкривають ВНЗ з американською системою освіти

В Україні відкривають ВНЗ з американською системою освіти

У вересні 2017 року в Києві стартує перша навчальна програма Американського університету України (AUUA). Він стане першим навчальним закладом в країні, програма якого побудована за американською системою вищої освіти. Проте, головна фішка в тому, що випускники отримають диплом університету, акредитованого в США, — пише AIN.UA


AUUA обіцяє українцям можливість отримати якісну американську освіту за вартістю, прийнятною в наших реаліях. Навчальні програми AUUA розроблені професорами провідних вузів США з урахуванням специфіки місцевого ринку праці (партнерами AUUA стали Технологічний інститут Джорджії і Школа журналістики в Міссурі). Замість факультетів тут — «школи», на американський манір.

У першому навчальному році абітурієнти зможуть вступити до Школи інженерії, Школу бізнесу, Школи державного управління, Школи комунікацій та медіа. Викладатимуть переважно іноземні професори, тому навчання буде проходити англійською.

«Флагманом» AUUA стане Школа інженерії — тут найбільше спеціальностей і дисциплін. Студентам обіцяють найсучасніші лабораторії, обладнані за останнім словом техніки. Все програмне забезпечення університету надасть компанія Microsoft. Ключові IТ-сервіси AUUA працюватимуть в дата-центрах Microsoft на хмарній платформі Azure.

Також AUUA планує створювати навчальні програми у співпраці з українським бізнесом, щоб готувати кваліфіковані кадри, виходячи з потреб ринку.

«Разом з українським бізнесом ми плануємо створювати навчальні курси, запрошувати фахівців підприємств ділитися своїм досвідом, проводити майстер-класи та практичні заняття для наших студентів з технікою та обладнанням своїх виробництв», — заявив директор університету Георгій Арвеладзе.

Таким чином сподіваються вирішити актуальну проблему подальшого працевлаштування випускників.

«З 100 000 випускників вищих навчальних закладів щорічно знаходять роботу за фахом не менше 12%, а відтік студентів в закордонні університети за останні 6 років зріс на 92%, хоча в Україні є всі необхідні ресурси для створення вузу європейського рівня», – вважають американські партнери AUUA.

Навчання в Американському університеті буде платним. При цьому AUUA матиме всі фінансові принади американської системи освіти: стипендії, кредити і знижки в розмірі 10-35% вартості курсу. Розмір фінансової допомоги малозабезпеченим студентам визначатимуть відповідно до їхніх талантів, вмінь та досягнень. В окремих випадках вона може сягати 90%.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають