LVIV.COM

В Україні стартував конкурс для е-commerce проектів

В Україні стартував конкурс для е-commerce проектів

Компанія Ukrainian E-commerce Expert оголосила конкурс серед українських інтернет-проектів на ринку електронної комерції. Ukrainian E-Commerce Awards 2017 вкаже на досягнення галузі і виділить найяскравіші тренди.


Цю премію щороку отримують найкращі гравці ринку e-commerce, пише AIN.

За словами Ірини Холод, СЕО Ukrainian E-commerce Expert, цього року в номінацію “Вибір споживачів” додали категорію “YouTube-канал” як тренд, що набирає обертів і популярності. Також споживачам запропонують обрати найкращий закоронний інтернет-магазин.

“Найкращий b2b-продукт для e-commerce” визначать у таких номінаціях: найкращий логістичний продукт, найкращий фінансовий продукт та корисні рішення. За них віддаватимуть свої голоси усі інтернет-проекти, які подали заявки на участь у конкурсі.

У категорії “Вибір споживачів” журі визначатить компанію, яка є найкращою в таких номінаціях: інтернет-магазин, інтернет-супермаркет, маркетплейс, YouTube-канал, зарубіжний інтернет-магазин.

“Проривом року” стане один гравець ринку e-commerce, який зробив суттєвий прорив у 2016 році завдяки реалізації нової ідеї чи сервісу.

“Людиною року” стане одна особа, яка також торік внесла вагомий внесок в розвиток ринку електронної комерції.

Переможців E-Awards 2017 визначатимуть у три етапи. Зараз триває збір заявок та анкет учасників. З 13 березня пройде голосування серед журі і споживачів. А урочиста церемонія нагородження відбудеться 7 квітня.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають