LVIV.COM

В Україні запрацює перший криптовалютний гаманець з онлайн-банкінгом

В Україні запрацює перший криптовалютний гаманець з онлайн-банкінгом

З січня в Україні запрацює бета-версія криптовалютного гаманця, на який усі охочі зможуть оформити заявку на сайті проекту PrivatCoins.com.


Особливістю PrivatCoins є наявність онлайн-банкінгу. Це дозволить використовувати криптовалюту за прямим призначенням – як платіжний інструмент.

Як працюватиме?

На першому етапі буде тільки поповнення рахунку мобільного телефону, але невдовзі очікують чимало функцій: покупку квитків, оплату комунальних платежів тощо.

Можна буде і продавати чи купувати криптовалюту без участі бірж. За словами розробників, це зекономить від 10-ти до 15-ти хвилин.

В Україні запрацює перший криптовалютний гаманець з онлайн-банкінгом

Для гарантування безпеки в PrivatCoins сума утримується сервісом, потім сервіс отримує сигнал від системи переказів, що покупець перевів потрібну суму коштів. Після цього сума у біткоїнах переводиться на рахунок покупця, пише ITC.

Переваги

Функціонуватиме спеціальна система “лотів”, щоб забезпечити зручність розрахунків у гривні. Будуть також доступні фіксовані суми 100, 200, 500, 1000 та 5000 гривень. Максимальна сума одного переказу – не більше 25 тисяч грн, відповідно до чинних законодавчих обмежень.

Також в PrivatCoins будуть дані про “теллери” – авторизовані обмінники-партнери, які дозволять купити криптовалюту за готівку офлайн.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають