LVIV.COM

В Україні запустили бота, який пише контракти для ІТ-компаній та стартапів

В Україні запустили бота, який пише контракти для ІТ-компаній та стартапів

Компанії Axon Partners і Bot & Partners створили бота, який працює в Facebook і Telegram та генерує договори для IT-компаній.


Про розробників

Бота самостійно створила команда юристів на mindmap-платформі Андрія Хорсева і Олексія Іванкіна storytelling.bot.

Ідея  юридичного бота виникла в Axon Partners через прохання клієнтів: до компанії  часто зверталися для того, щоб продати стандартний шаблон документа, але юристи  вважали такий підхід не вигідним:

“Ми дійсно продаємо кастомні договори, а темплейти не продаємо тому, що це невигідно і нерозумно. Дивіться самі: ми готуємо темплейт договору на розробку ПО за англійським правом і продаємо його, скажімо, за $ 200. Ринок маленький, що заважає першому покупцеві просто переслати його найкращому другові, а той – своєму? Так наш геніальний темплейт перетворюється в джазовий альбом з анекдоту”, – розповів Дмитро Гадомський, CEO Axon Partners.

Що робить бот?

Він безкоштовно надає консультації, але складання договорів – платне. Зараз доступна функція складання договору з програмістом на розробку. Щоб отримати шаблон договору, користувач відповідає на питання бота, а в результаті отримує готовий документ і договір про нерозголошення (NDA).

В Україні запустили бота, який пише контракти для ІТ-компаній та стартапів

Скільки це коштує?

NDA генерується безкоштовно, а щоб скласти договір з програмістом треба заплатити $ 20 (до наступного понеділка він продається зі знижкою за $ 10). Бот дає посилання на форму оплати, після того, як оплата пройшла, користувач повертається в інтерфейс бота і починається генерація документа.

Обидва документи складаються українською мовою, а вже з наступного тижня планують додати складати такі ж договори англійською.

Далі список кастомізуючих шаблонів для договорів буде розширюватися. Команда орієнтується на IT-компанії і стартапи, тому додаватимуть документи типу term sheets, договори з продажу часток.                                                                             

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають