LVIV.COM

В Україні запустили сервіс для відслідковування динаміки цін

В Україні запустили сервіс для відслідковування динаміки цін

“Платформу ефективного регулювання” створило Мінекономрозвитку. Інфляційний калькулятор показує, як змінились ціни в країні. Графік можна редагувати на свій розсуд і завантажити собі на комп, передає Укрінформ.


На платформі є онлайн-конструктор, на якому можна підібрати продукти, з яких ти готуєш. Також треба вибрати часовий проміжок і тоді програма покаже, як змінювалась ціна на кожен інгрідієнт окремо, і на всю страву загалом.

Дані сервіс збирає з відкритих джерел – Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат. Платформа фіксує щоденну динаміку цін на товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена також в регіональному розрізі по областям.

Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні. Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня. Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня.

“Інструмент дозволяє в декілька кліків побачити, як змінюються ціни на популярні продукти в Україні, і вже на основі цього матеріалу робити власні висновки”, – розповідає голова BRDO.

“Платформу ефективного регулювання” сворили за підтримки Державної регуляторної служби, а також Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) та Ініціативи Європейського Союзу “EU4Business”.

Також Офіс ефективного регулювання планує також запустити індекс доступності житла.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають