LVIV.COM

В Україні запустили сервіс для відслідковування динаміки цін

В Україні запустили сервіс для відслідковування динаміки цін

“Платформу ефективного регулювання” створило Мінекономрозвитку. Інфляційний калькулятор показує, як змінились ціни в країні. Графік можна редагувати на свій розсуд і завантажити собі на комп, передає Укрінформ.


На платформі є онлайн-конструктор, на якому можна підібрати продукти, з яких ти готуєш. Також треба вибрати часовий проміжок і тоді програма покаже, як змінювалась ціна на кожен інгрідієнт окремо, і на всю страву загалом.

Дані сервіс збирає з відкритих джерел – Держстат, НБУ, Світовий банк, Євростат. Платформа фіксує щоденну динаміку цін на товари за даними найбільших онлайн-супермаркетів. Інформація представлена також в регіональному розрізі по областям.

Динаміка цін на споживчому ринку в регіонах оновлюється кожні два тижні. Динаміка цін в онлайн-магазинах оновлюється щодня. Індекси споживчих цін актуалізуються кожного тижня.

“Інструмент дозволяє в декілька кліків побачити, як змінюються ціни на популярні продукти в Україні, і вже на основі цього матеріалу робити власні висновки”, – розповідає голова BRDO.

“Платформу ефективного регулювання” сворили за підтримки Державної регуляторної служби, а також Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office, BRDO) та Ініціативи Європейського Союзу “EU4Business”.

Також Офіс ефективного регулювання планує також запустити індекс доступності житла.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають