LVIV.COM

В Skype з’явилась нова функція “Інтерв’ю” для рекрутерів і технічних працівників

В Skype з'явилась нова функція Інтерв'ю для рекрутерів і технічних працівників

Skype запустив функцію “Інтерв’ю”, з допомогою якої рекрутери можуть проводити співбесіди і перевіряти навички програмування кандидатів, а технічні працівники – писати код в режимі реального часу.


В офіційному блозі сервісу також зазначають, що ця опція дозволить користувачам перевіряти результати коду, робити різноманітні позначки, щоб звертати увагу співрозмовника на помилки.

В Skype з'явилась нова функція "Інтерв'ю" для рекрутерів і технічних працівників

Зараз функція “Інтерв’ю” працює в режимі попереднього перегляду і доступна для веб-версії Skype в браузерах Microsoft Edge і Chrome (версія 32+).

Як запустити?

Спочатку потрібно змінити мову браузера на англійську і зайти на Skype.com. Встановлювати додаток сервісу або додаткові плагіни не потрібно. Натомість слід вибрати розділ “Інтерв’ю” і натиснути на кнопку “Почати інтерв’ю”.

Після цього користувач отримає посилання, яке потрібно відправити своєму співрозмовнику.

При запуску функція підтримує сім популярних мов програмування, зокрема C, C ++, C #, Java, JavaScript, Python і Ruby.

В Skype з'явилась нова функція "Інтерв'ю" для рекрутерів і технічних працівників

На ринку вже існують сервіси для технічних співбесід, серед яких – HackerRank, Codility, Interview Zen, CoderPad, Remoteinterview.io, CodeVue. Проте, перевагою цієї опції у Skype є всюдисущість платформи, зазначають розробники.

Впровадження цієї функції також може прискорити процес співбесіди, оскільки співрозмовникам не доведеться перемикатися на інші інструменти для завершення технічного тестування.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають