LVIV.COM

В Skype з’явилась нова функція “Інтерв’ю” для рекрутерів і технічних працівників

В Skype з'явилась нова функція Інтерв'ю для рекрутерів і технічних працівників

Skype запустив функцію “Інтерв’ю”, з допомогою якої рекрутери можуть проводити співбесіди і перевіряти навички програмування кандидатів, а технічні працівники – писати код в режимі реального часу.


В офіційному блозі сервісу також зазначають, що ця опція дозволить користувачам перевіряти результати коду, робити різноманітні позначки, щоб звертати увагу співрозмовника на помилки.

В Skype з'явилась нова функція "Інтерв'ю" для рекрутерів і технічних працівників

Зараз функція “Інтерв’ю” працює в режимі попереднього перегляду і доступна для веб-версії Skype в браузерах Microsoft Edge і Chrome (версія 32+).

Як запустити?

Спочатку потрібно змінити мову браузера на англійську і зайти на Skype.com. Встановлювати додаток сервісу або додаткові плагіни не потрібно. Натомість слід вибрати розділ “Інтерв’ю” і натиснути на кнопку “Почати інтерв’ю”.

Після цього користувач отримає посилання, яке потрібно відправити своєму співрозмовнику.

При запуску функція підтримує сім популярних мов програмування, зокрема C, C ++, C #, Java, JavaScript, Python і Ruby.

В Skype з'явилась нова функція "Інтерв'ю" для рекрутерів і технічних працівників

На ринку вже існують сервіси для технічних співбесід, серед яких – HackerRank, Codility, Interview Zen, CoderPad, Remoteinterview.io, CodeVue. Проте, перевагою цієї опції у Skype є всюдисущість платформи, зазначають розробники.

Впровадження цієї функції також може прискорити процес співбесіди, оскільки співрозмовникам не доведеться перемикатися на інші інструменти для завершення технічного тестування.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають